1. Ana Sayfa
  2. Banyo Dekorasyonu
  3. Muhteşem Banyo Dizaynları

Muhteşem Banyo Dizaynları

Modern Geniş Banyo Modelleri

Mükemmel banyo modellerinden oluşan resim galerimizi inceleyebilir ve evinizde banyo keyfi yaşamak için bu dizaynları tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon sadece odalara has bir durum olmaktan çıkarak banyolarda da önemli bir konu haline geldi. Öyle ki farklı banyo tasarımlarındaki dekorlar ve ayrıntılar sayesinde klasik anlamda banyo tanımından olabildiğine uzak ve farklı tasarımlar mevcut. Özellikle büyük alana sahip banyolar bu tarz şık tasarımlar için daha elverişli oluyor.

Banyo duvarları ve yerleri artık klasik anlamdaki fayanslarla döşenmiyor. Bu konuda ahşap laminant görünümlü döşemeler tercih edilebiliyor. Bu sayede banyo çok farklı bir kimlik kazanıyor ve şık‚ farklı bir görüntü elde ediliyor. Fayans tercih edilecek ise bunun için de harika alternatifler var. Parlak ve büyük parçalı fayanslar banyoların çok şık görünmesini sağlıyor. Yer fayanslarında ise el işlemesi gibi ince detaylara sahip olan tekli fayanslar yerleştirildikleri banyoyu bir anda ayrı bir forma sokuyor.

Muhteşem Banyo Modelleri Resim Galerisi

Tasarlanan muhteşem banyolarda aynalar da oldukça farklı. Büyük aynalar özellikle çerçeveleri ile farklılık katıyor. Büyük ve güzel çerçeveler mekanın daha geniş görünmesini ve albenisinin artmasını sağlıyor. Bazı banyolarda tek değil çift ayna bulunuyor. Bunun sebebi de çiftlerin kullanımı için tasarlanan banyolarda çift lavaboya yer verilmiş olması. Bu sayede lavaboyu iki ayrı kişi daha rahat şekilde kullanabiliyor.

Küvetler ise muhteşem banyo dizaynlarının en özel parçalarından biri şüphesiz. Banyo küvetleri sıra dışı kesim ve görünümlere sahip. Jakuzili‚ oval ya da yuvarlak küvetler olduğu gibi dikdörtgen‚ kare ve sanki küçük bir havuz algısı oluşturan küvetler de banyoları farklı kılan en önemli unsurlarından biri.

Yorum Yap

Yorum Yap