1. Ana Sayfa
  2. Banyo Dekorasyonu
  3. Keyif Veren En Güzel Jakuzi Modelleri

Keyif Veren En Güzel Jakuzi Modelleri

Manzara Eşliğinde Jakuzi

Genelde otellerde sıkça rastladığımız jakuziler artık evlere girmeye başladı. Özellikle geniş banyolar da artık sıkça rastlayabildiğimiz jakuzilerin fiyatları da eskiye göre daha cazip. İlk başta televizyonlarda gördüğümüz jakuziler artık uygun fiyatlar karşılığında banyolarımıza girecek ve bizlere keyifli anlar yaşatacak.

Öncelikle yapılması gereken banyoların ebatlarına uygun bir model seçilmesi. Daha sonrasında ise özelliklerine göre jakuziler seçebilirsiniz. Genelde zemin aydınlatmalı ve masaj özellikli jakuziler dikkat çekiyor. Taş kaplama, ahşap kaplamalı modeller arasından zevkinize uygun modeli seçebilir ve saatlerce bunun zevkini yaşayabilirsiniz.

Örnek Jakuzi Modelleri (ilk resme tıklayarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz)

Kişisel Bakım; Temizlik insanlar için oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Kişisel bakım ve temizliğin yapılmaması ilerleyen dönemlerde çeşitli hastalık ve problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle evlerde ve iş yerlerinde kişisel temizliğin yapılması için ayrılan çeşitli alanlar bulunmaktadır. Bu alanlara banyo adı verilmektedir. Banyolarda duş alabilmek için çeşitli yapılar kullanılmaktadır. Bu alanlardan en fazla kullanılanlar serbest banyo, jakuzi ve duşakabinlerdir. Serbest banyo alanı temizlik ihtiyacının giderilmesi için herhangi bir alan inşa ettirilmeden ufak bir alanın bir perde ya da başka bir örtü ile ayrılmasına denir. Jakuzi ise temizlik ihtiyacının giderilmesi için inşa ettirilen mermer yapılı alanlardır. Duşakabin ise serbest alanın bir kabin haline getirilerek kapatılmasıdır. Bu yöntemlerden en sağlıklısı ise jakuzidir.

Peki jakuzi modelleri nelerdir? Jakuzi yaptırmayı düşünenler için birçok seçenek bulunmaktadır. Jakuzi modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Düz jakuzi
  • Oval jakuzi
  • Çift kişilik jakuzi
  • Spa jakuzi
  • Compact jakuzi

Jakuzi Modelleri Çeşitleri; Düz jakuziler dikdörtgen şeklinde olan herhangi bir özel şekli bulunmayan jakuzilerdir. Bu jakuziler klasik bir şekle sahiptir. Diğer jakuziler gibi yere sabit bir şekilde belirlenen alana yapılmaktadır. Düz jakuziler fiyat bakımından uygun olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Oval jakuziler düz jakuzilerin biraz daha şekillendirilmiş halidir. Oval jakuzilerde düz bir biçimde gelen jakuzi belli bir noktada ovalleşmeye ve kişinin daha rahat oturmasına imkan sağlar. Oval jakuziler estetik görünüm bakımından düz jakuzilere göre daha avantajlıdır. Diğer jakuzi modelleri ise çift kişilik ve tek kişilik  olan jakuzilerdir. Çift kişilik olan jakuziler genelde çiftler tarafından tercih edilmektedir. Tek kişilik jakuziler ise tasarım olarak çift kişilik jakuzilerle aynı olup, ebat olarak çift kişilik jakuzilerden daha küçüktür. Bunun haricinde spa jakuzileri de bulunmaktadır. Spa jakuziler vücut temizliği ile bakımını aynı anda yapmak isteyen kişiler için oldukça uygun olan jakuzi modelidir. Özellikle bakım yağları ve köpükler ile spa masajı kadar rahatlık vermektedir. Compact jakuziler ise duşakabin tarzında olan jakuzilerdir. Jakuzi yaptırmak isteyen kişilerin bu modelleri ve özelliklerini göz önüne alarak bir seçim yapmaları mümkündür.

Değişik Jakuzi Modelleri
Değişik Jakuzi Modelleri
Dekoratif Jakuzi Modelleri
Dekoratif Jakuzi Modelleri
En Tarz Jakuzi Modelleri
En Tarz Jakuzi Modelleri
En Yeni Jakuzi Modelleri
En Yeni Jakuzi Modelleri
Şık ve Sade Jakuzi Modelleri
Şık ve Sade Jakuzi Modelleri
Zerafetli Jakuzi Modelleri
Zerafetli Jakuzi Modelleri
Yorum Yap

Yorum Yap