1. Ana Sayfa
  2. Genç Odası Dekorasyonu
  3. Genç Kızlara Özel Yatak Örtüsü Modelleri

Genç Kızlara Özel Yatak Örtüsü Modelleri

Taç Marka Kız Yatak Örtüsü Modeli

Genç kızların odaları için en güzel ve en dekoratif yatak örtüsü modellerini resim galerimizde inceleyebilir ve modelleri Taç mağazalarından ya da n11 gibi online satış yapan web sitelerinden satın alabilirsiniz.

Genç kızlar için tasarlanan yatak örtüleri odalarını kendi zevklerine göre dekore edebilecek kadar geniş alternatifleri içinde barındırıyor. Öyle ki her yaştan ve zevkten genç için yatak örtüsü modelleri bulabilirsiniz. Özellikle küçük yaştaki kızlar için pembe modeller en fazla üretilen ve tercih edilen modellerin başında geliyor. Çeşitli figürler‚ temalar da bu yatak örtülerini süslüyor.

Farklı zevkler için de yatak örtüleri mevcut. Eğer kızınızın sevdiği‚ takip ettiği bir karakter varsa bu karakterin yatak örtüsünden tercih edilebilir. Özellikle Hello Kitty yatak örtüleri genç kızların favorileri arasında yer alıyor. Popüler olan bir diğer tema da son dönemlerin moda akımlarından olan Pop Art tasarımlar. Gençliğin enerjisini yansıtan bu tasarımlar da fazlasıyla tercih ediliyor.

Sizlere birkaç örnek model (ilk resme tıklayınız)

Yine dekorasyonda olduğu gibi yatak gruplarında da popüler olan bir diğer tema da şehirler. Paris‚ İstanbul‚ Roma tasarımlı olan yatak örtüleri genç kızlar tarafından tercih ediliyor. Bu şehirlerin meşhur sembollerine de yatak örtüleri üzerinde yer veriliyor.

Eğer figürlerden ve yazılardan hoşlanmayan birinin odası için seçim yapılıyorsa düz renkteki modeller ve sade desenler tercih edilebilir. Düz renkte farklı dokularda da oldukça cazip yatak örtüleri mevcut. Aynı zamanda çiçekli‚ etnik desenli temalar da genç kızlar için tercih edilebilir. Patchwork desenler de renkli yapıları ile birlikte genç kız odasına uyum sağlayabilecek alternatifler arasında yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap