1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. Çeşitli Boyutlarda Siyah Köşe Takımları

Çeşitli Boyutlarda Siyah Köşe Takımları

Siyah Gri Köşe Takımı Modeli

Bugün sizlere siyah köşe takımı modellerinden örnekler sunacağız. Her ne kadar siyah renk iç karartan bir renk olarak bilinse de bu köşe takımlarını gördükten sonra fikriniz değişebilir.

Köşe takımları artık neredeyse her evde bulunan mobilyalar arasında yer alıyor. Özellikle oturma odalarının vazgeçilmez parçalarından biri. Renk renk alternatifleri olan bu mobilyalarda siyah ise nadiren tercih edilen bir renk oluyor. Genelde oluşturmasından korkulan karanlık görüntü gerekçesi ile tercih edilmeyen siyah köşe takımları doğru kullanımla çok da güzel sonuçları beraberinde getirebilir.

Siyah köşe takımı tercih etmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken ilk nokta siyahın materyali. Kumaşlar en az renkler kadar görünüme etki ederler. Koton bir siyah kumaş ile deri bir siyah kumaş çok farklı sonuçlara götürür. Bizim tavsiyemiz ev kullanımı için koton kumaşlardan yana olacaktır. Dikkat edilmesi gereken ikinci nokta ise odanın ışığı. Gün içerisinde ışık almayan bir odada olmayabilir ancak ışık alan bir odada siyah renk köşe takımları çok şık duracaktır.

Üçüncü nokta ise büyüklük. Büyük mobilyalardan ziyade küçük boyutlu köşe takımlarında siyah tercih edilebilir. Koton siyah kumaş en iyi neticeye ulaştıracaktır. Siyah köşe takımlarında tona da dikkat edin. Net bir siyahtan ziyade daha açık‚ ışığı yansıtan siyah tonları odanızı boğmaz. Bu noktalarda bir siyah köşe takımı satın aldıktan sonra dekorasyon aşamasına geçebilirsiniz. Siyah köşenizin üzerinde daha açık ve canlandırıcı minderler yerleştirin. Odanızın duvarlarını ve halınızı da açık ve ferah tutmaya çalışın. Bu sayede çok daha şık bir odaya kavuşabilirsiniz.

Siyah Köşe Takımı Modelleri resim galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap