İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Banyo Dekorasyonu
  3. Banyo Dekorasyonu Fikirleriyle Keyifli Bir Güne Hazır Mısınız?

Banyo Dekorasyonu Fikirleriyle Keyifli Bir Güne Hazır Mısınız?

Siyah Beyaz Geniş Banyo Dekorasyonu

Evlerimizin küçük ama keyifli vakitlerin geçtiği alan olan banyolar, iş yorgunluğu veya diğer faaliyetlerde günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için kullandığımız evin en güzel bölümlerinden biridir. Günlük sürekli uğradığımız ve sabahları keyifli bir güne başlamak adına aldığımız duşun keyifli geçmesi güne harika başlamak için ilk adımları burada atıyoruz. Banyo yaptığımız bu mekânın dekorasyonu da oldukça önemli olup, bu konuda sizlere banyo dekorasyonları hakkında genel bilgiler sunacağız.

Özellikle günümüzde ev hanımları banyo dekorasyonunun da banyo zemini, duşakabin, lavabo, banyo duvarları, banyo tavanı, banyo aksesuarları, duvar dekorasyonu ve diğer banyo tekstil ürünleri üzerine sürekli fikir alışverişi yapmakta olup bir türlü kafasındaki dekorasyonu tutturamamaktadır. Şimdi sizlere özellikle 2016 banyo dekorasyonları hakkında nelere dikkat edilmeli ve banyonuza nasıl bir dekorasyon uygulanmalı? Bundan bahsedeceğiz.

Siyah Beyaz banyo dekorasyonu; 2016 yılının trend renkleri arasında ilk sırada yer alan siyah ve beyaz banyo dekorasyonlarına da şık bir atmosfer özelliği vermektedir. Özellikle banyo dolaplarında kullanacağınız siyah ve beyaz renkler asaletin ve zarafetin yansıtıldığı bir görünümü sizlere sunmakta. Aynı zamanda bu iki renk suya dayanıklı ve kaliteli olması ile bilinmektedir. Banyonuzun dekorasyonun da duvar kağıdı kullanmanız içeriye daha hoş bir görüntü sağlayacaktır. Önceleri seramik gibi görünümlere sahip olan banyolar, günümüzde hem ekonomik anlamda hem de kolayca uygulanabilen birbirinden harika duvar kâğıtlarını banyolarda kullanan kişi sayısı da oldukça çoğalmaya başladı. 3 boyutlu seçeneklerinin de bulunduğu duvar kâğıtları banyolara modern bir görünüm vermektedir.

Banyo Aynaları; Bir diğer önemli dekor ise, banyo aynalarıdır. Banyonuzda kullanacağınız dekoratif ayna modelleri her ne kadar gün içerisinde pek kullanılmasa da banyo dekorasyonlarında olmazsa olmaz olan bir banyo dekorudur. Son yıllarda en çok tercih edilen dekoratif banyo modelleri arasında banyo dolabına entegre edilen aynalar göze çarpmaktadır.

Uygun Küvet Seçimi; Banyo dekorasyonu içerisinde önemli bir parça daha olan küvete geçelim. Küvetler bir banyonun en temel ihtiyaç duyduğu parçadır. Banyo dekorasyonunuz ne kadar güzel olursa olsun içerisinde bulunduracağınız küvet mutlaka buna uyum sağlamalıdır. Aksi taktirde kötü görünüm sonucu verecek olan küvet aynı zamanda tüm banyo dekorasyonunu kötü bir görünüme itmektedir. Günümüzde farklı tasarımlara sahip alışılmışlığın dışında olan tasarımların bulunduğu küvet modellerine göz atmanız faydanıza olacaktır.

Banyo Dekorasyonu Fikirlerinden örnek modeller

Yorum Yap

Yorum Yap