1. Ana Sayfa
  2. Genç Odası Dekorasyonu
  3. 2017 Zebrano Çocuk ve Genç Odası Modelleri

2017 Zebrano Çocuk ve Genç Odası Modelleri

Zebrano Santorini Çocuk Odası Modelleri

Zebrano Çocuk ve Genç Odalarını resim galerimizde inceleyebilir, fiyatları ve satın alma seçeneklerini kullanarak bu muhteşem modellerle çocuklarınızın odasını güzelleştirebilirsiniz.

Zebrano markası tüm mobilya gruplarında olduğu gibi çocuk odalarında da klasik ve avangart tarzdaki mobilyalara öncelik veriyor. Ancak klasik tarzın çocuk odasına farklı bir uyarlaması söz konusu. Özellikle renklerde ve detaylarda elde edilen farklılıklar çocuklarınızın odasını farklı ve özel kılmayı hedefliyor.

Oymalı detaylara sahip mobilyalar daha sempatik ve çocuk kullanımına uyarlanmış. Erkekler için açık mavi tonları ahşap ile birlikte kullanılmış. Kız çocuk odaları için ise pudra pembesi ve somon tonları ekru boyalı mobilyalar ile güzel bir uyum oluşturmuş. Yatak başlarında da tam olarak kumaş kaplamalarına yer verilerek şık bir bütünlük hedeflenmiş.

Daha büyük yaştaki çocuklar için ise sade mobilyalar Zebrano’nun modelleri arasında yer alıyor. Yine klasiğe dönük‚ ancak tarz olarak daha zarif‚ ince detaylara sahip ve tek renkli mobilyalar mevcut. Özellikle aydınlık bir ortam hedeflendiğinden açık renk tonlarındaki mobilyalar çoğunlukta.

Ağırlıklı olarak Zebrano çocuk odası modelleri klasik ve avangart temalı olsa da spor mobilya tercih etmek isteyenler için de alternatifler yok değil. Daha net kesimlerde‚ daha sade ve düz mobilyalar da çocuklarınız için tercih edilebilir. Beyaz mobilyaları spor tarzda daha fazla görüyoruz. Ancak yine de renk katmak adına beyazın yanında baskın tonlara da yer verilmiş. Zebrano her tarzda ürettiği mobilyalar ile farklı çocuklara ve ebeveynlerine geniş bir yelpazede mobilyalar sunuyor.

Zebrano Çocuk ve Genç Odaları Resim Galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap