1. Ana Sayfa
  2. Doğtaş
  3. 2017 Salonlar İçin Muhteşem Doğtaş Köşe Takımları Huzurunuzda

2017 Salonlar İçin Muhteşem Doğtaş Köşe Takımları Huzurunuzda

Doğtaş Soft Köşe Takımı Modelleri

Salonlarda kullanılan koltuk takımları ve oturma grupları kişilerin zevk ve beğenilerine göre seçtikleri parçalardır. Salon dekorasyonunun önemli bir kısmını oluşturan koltuklar hem salonun estetik görünümü için hem de dekorasyonun kolaylaşması için doğru şekilde seçilmelidir. Koltuk takımları seçilirken takım olduğu gibi alınmak zorunda değildir. Takım içerisinden tek parçalar da tercih edilebilir. Genellikle bir adet ikili koltuk, bir adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşan bu takımlardan tek parça koltuk seçilerek diğer koltuklar farklı şekilde tamamlanabilir. Bunun dışında tek parça dekorasyon yapmak isteyen kişiler için farklı bir seçenek daha bulunmaktadır. Bu seçenek köşe takımlarıdır. Köşe takımları salonları geniş olan kişiler için de dar olan kişiler için de uygundur. özellikle ortada geniş bir alan açmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Köşe takımları birçok mobilya firması tarafından satışa sunulmaktadır. Doğtaş köşe takımları da hem kalitesi ile hem model çeşitliliği ile hem de estetik görünümü ile müşteri memnuniyeti oranını artırmaktadır. Doğtaş salon köşe takımları şu şekilde sıralanabilir: Carına köşe takımı, Carlino köşe takımı, Lucca köşe takımı, Marsala köşe takımı, Matera köşe takımı, Paola köşe takımı, Soft köşe takımı. Bu köşe takımları dekorasyonu tamamlayacak şekilde tercih edilebilir. Kişilerin zevk ve beğenileri köşe takımlarının seçiminde oldukça önemli rol oynamaktadır.

Not; Doğtaş salon köşe takımlarını detaylı ve anlatımlı bir şekilde incelemek için resim galerisindeki ilk resme tıklayınız. Ürünlerin fiyatları ve satın alma linklerini de resim galerisinde bulabilirsiniz.

Doğtaş Salon Köşe Takımları Modelleri detaylı inceleme

Salonlar İçin Doğtaş Köşe Takımları; Sizlere bu yılın fiyatlarını verelim. 2017 Mayıs itibariyle fiyatları aldık. Güncel fiyatlar için üstteki resim galerisini inceleyebilir ya da Doğtaş mağazalarından fiyat bilgilerini alabilirsiniz. Carina köşe takımı vizon renginde oluşan bir takımdır. Koyu renk duvarlarla ve buz mavisi, açık mavi, gri gibi renklerle dekore edilebilir. Köşe takımı şık bir görünümden çok spor bir görünüm seven kişiler için uygundur. Takımın kendisi ile aynı renkte yastıkları bulunmaktadır. Ayak detayı ahşaptır, ceviz renlidir ve fazla yüksek değildir. Takımın indirimli fiyatı 3.790 TL’dir. Carlıno köşe takımı açık vizon rengindedir. Takımın sırt minderlerinde birer tane kapitone detayı bulunmaktadır. Koyu kahverengi duvarlar ile oldukça hoş görünümlü bir dekorasyon elde edilebilir. Köşe takımının kenarlarında ahşap detayları da bulunmaktadır. Bu ahşap detaylar takımın ayak kısmından kol kısmına kadar uzanmaktadır. Ayaklar dik bir şekilde değil eğimli bir şekildedir. İndirimli fiyatı 4.890 TL’dir. Lucca köşe takımı oldukça açık renkli ve sade bir takımdır. Köşe takımları içerisinde yer alan minimal tasarımlı takımlardan birisidir. Köşe takımında ahşap ayak detayı bulunmaktadır. Ayak yüksekliği çok fazla değildir ve açık ceviz rengindedir. Takımda puf da yer almaktadır. Geniş salonlar için idealdir. Köşe takımının indirimli fiyatı ise 3.490 TL’dir. Marsala köşe takımı salon köşe takımları içerisindeki koyu renkli köşe takımlarındandır. Koyu kahverengi bir renge sahip olan takım birçok renk ile kolayca dekore edilebilmektedir. Özellikle açık renkli duvarlar ile muhteşem bir uyum oluşturmaktadır. Takımın ayak yüksekliği idealdir. İndirimsiz fiyatı 1.545 TL olan takım indirim ile birlikte 990 TL’ye satışa sunulmuştur.

Sade ve Güzel Bir Görünüm; Matera köşe takımı küçük ve sade bir takımdır. Salonu çok fazla geniş olmayan kişiler için oldukça idealdir. Takım beyaz ile ekru renkleri arasında yer alan açık bir renge sahiptir. Yastıklarında birer tane kapitone detayı bulunmaktadır. Yaklaşık iki koltuğun birleşmesi ile oluşan takımın üç adet de yastığı bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 2.690 TL’dir. Paola köşe takımı hem yatak özelliği hem de sandık özelliği olan bir takımdır. Yatak özelliği sayesinde misafir ağırlamayı kolaylaştıran bu köşe takımı, sandık özelliği ile de depolama imkanı sunmaktadır. Takım açık renklidir ve minimal çizgilere sahiptir. Açık renkli ve ferah tasarımlar için tercih edilebilir. Takımın indirimli fiyatı ise 2.990 TL’dir. Soft köşe takımı gri tonlarında olan oldukça hoş ve estetik görünümlü bir takımdır. Takımın hem oturma minderi kısımları hem de sırt minderi kısımları kapitone detayları ile kaplıdır. Yastıklarda da aynı detaylar vardır. Takımın ayak yüksekliği fazla değildir fakat tam olarak yere bitişik de değildir. Soft köşe takımının indirimli fiyatı 5.890 TL’dir. Siz de Doğtaş salon köşe takımları ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap