İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. Evlerin Vazgeçilmezi Kullanışlı Dolap Modelleri

Evlerin Vazgeçilmezi Kullanışlı Dolap Modelleri

Kullanışlı Dolap Modelleri

Mutfaklarınıza, oturma odalarında, yatak odalarında ve evinizin çeşitli yerlerinde kullanabileceğiniz dolap modellerinden en yeni ve en modern örnekleri sizler için araştırdık ve resim galerimizde sizlere sunuyoruz.

Yatak odası takımlarıyla birlikte satılan dolapların haricinde evinize alabileceğiniz pek çok dolap modeli bulunmaktadır. Evdeki dağınıklığı toplaması açısından dolaplar bir evin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer almaktadır. Dekorasyona uygun dolap seçerek hem evinizde şıklığı yakalayabilir, hem de birçok fazla eşyanızın ortada dolaşmasını engelleyebilirsiniz. Mobilya firmalarının ürettiği pek çok alternatif ürün arasından ihtiyacınıza uygun dolap modelini bulabilirsiniz. Büyüğünden küçüğüne birçok dolap seçenekleri mobilya satın alacakların beğenisine sunulan dolaplar, eski evlerde bulunan yüklüklerin görevini görmektedirler. Yatak odası takımından hariç alınan bu dolaplar genellikle fazla eşyaların depolanması amacıyla kullanılmaktadır. Birçok fonksiyonel modeli bulunan dolaplar, yerinizin durumuna göre belirlenebilen çok farklı seçeneklere sahiptir.

Birçok renk ve model avantajına sahip olan dolap modelleri ray dolap ve kapılı dolap gibi seçeneklere ayrılmaktadır. Depolama yapılacak dolaplar, konulduğu yerde küçükse genellikle ray dolaplardan seçilmektedir. Önündeki kapakların sürgüyle itilmesi sonucu açılan bu dolaplar kapak açılma mesafesinden kazanım sağlamaktadır. Dolap modelleri tek kapılıdan başlayarak istediğiniz ebatlara kadar büyütülebilmektedir. Yan yana eklenerek çoğaltılabilen dolapların yanı sıra bütün olarak satılan dolaplarda bulunmaktadır. Genellikle iki kapılı, üç kapılı ve beş kapılı dolap ürünleri tercihlerde öne plana çıkmaktadırlar. İstediğiniz ağaç renginde seçebileceğiniz dolaplar, isteğe göre lakede olabilmektedirler.

DOLAP ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
Dolap alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar incelendiğinde öncelikle tercihlerin doğru belirlenmesinin dolap alımlarında önemli olduğu görülmektedir. Dolabı koyacağınız odanın ebadına uygun ve sizin içerisine koyacağınız malzemeleri alabilecek bir dolap seçimi yapmak, kullanışlılık açısından önemlidir. Dolapları alırken, daha fazla rafa mı yoksa askılı bölmeye mi ihtiyacınız olduğunu net bir şekilde belirlemeniz de uygun bir dolap seçimini kolaylaştıracaktır. Çekmece isteyip istemediğiniz, takılarınızı koyacağınız bir bölüme ihtiyacınızın olup olmaması gibi etkenler dolap seçimlerinde önemlidir.

Dolap Modelleri resim galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap