İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ev Dekorasyonu
  3. Çekmeceli & Klasik ve Dolaplı Ayakkabılık Modelleri

Çekmeceli & Klasik ve Dolaplı Ayakkabılık Modelleri

Dolap Ayakkabılık Portmanto Modeli

Ayakkabılar şıklığın vazgeçilmez parçalarındandır. İstenilen renk ve desende istenilen şekilde bulunabilen ayakkabıların koyulacağı yer de önemlidir. Bunun için ayakkabılıklar yapılmıştır. Fakat ayakkabılıkların da birbirinden farklı olan birçok modeli bulunmaktadır. Ayakkabılık modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Klasik Ayakkabılık Modeli: Klasik ayakkabılık modeli hemen hemen her yerde görebileceğimiz bir modeldir. Fakat üretildiği malzeme değişiklik gösterebilir. Bazen plastikten bazen de tahtadan ya da ahşaptan üretilebilmektedir. Klasik ayakkabı modelinde üst üste dizilen raflar bulunmaktadır. Bu rafların her biri ebatına göre ayakkabı yerleştirilebilir. Klasik ayakkabılıklar hazır olarak satın alınabildiği gibi isteğe göre farklı boyutlarda da yapılabilmektedir. En fazla tercih edilen ayakkabılık modellerinden birisidir.

Çekmeceli Ayakkabılık Modeli: Çekmeceli ayakkabılık modelleri iki farklı şekilde bulunabilir. İlk model klasik ayakkabılık modelinin üzerinde çekmece bulunan modeldir. Bu ayakkabılık modeli hem raf sistemi ile hem de çekmeceli sistem ile üretilmiştir. İkinci çekmeceli ayakkabılık modeli ise sadece çekmecelerden oluşan modeldir. Bu modelde göz önünde olan herhangi bir raf bulunmamakta tüm ayakkabılar çekmecelerde bulunmaktadır.

Dolap Ayakkabılık Modeli: Dolap ayakkabılık modeli klasik bir vestiyer dolabı şeklindedir. Boyut olarak vestiyerden daha küçüktür. İçerisinde istenilen sayıda raflar bulunmaktadır. Raflar sayesinde dolapta bulunan ayakkabılar üst üste olmamakta ve kirlenmemektedir. Siz de ayakkabılarınızı daha düzenli olarak muhafaza etmek için çeşitli ayakkabı modellerinden faydalanabilirsiniz.

Galerimizde ayakkabılık modellerini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap