Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen oy verin!

 / 5

Bahçelerinizde, oturma odalarınızda, balkonda ya da mutfaklarınız da kullanabileceğiniz sandalye modellerinden en seçme örnekleri sizler için derledik. Resim galerimizde inceleyebilirsiniz.

İş dünyası gelişiyor, özel hayatımız değişiyor ve tüm gün yaşadığımız mekânlar farklılaşıyor. Fakat sandalyeler her zaman varlığını sürdürmeye devam ediyor ve her daim yeni moda akımlarına göre değişiyor. Özellikle de sandalye modelleri 2017 yılı ile birlikte daha gelişmiş bir konuma geldiği için, insanlar artık birçok yeni dekoratif unsura uygun sandalye seçeneği bulabiliyor. Buda kullanım alanı olarak çok yer kaplamayan sandalyelerin, bir de dekoratif açıdan şık olması üzerine çok daha fazla tercih edilmesine, daha geniş oturma alanlarının yerine bu tür mobilya seçeneklerinin kullanılmasına olanak tanıyor.

Yeni Nesil Sandalye Modelleri; Eskiden sadece belli bir ağırlığa kadar oturulan mobilyalardı sandalyeler. Oysaki yeni nesilde bu tamamen farklı bir hâl almış durumda. Sandalyeler, gerek sahip oldukları renkler, gerekse de tasarımsal açıdan sahip oldukları dizayn unsurları ile bir çok farklı mekanda temel dekoratif parçalar haline gelmiş durumda.  Özellikle de basit, minimal ve rahat bir yaşama odaklanarak hazırlanan yeni yaşam alanlarında yeni sandalye modelleri çok fazla rağbet görmekte. Günümüzde birçok yeni tasarım ofislerin ya da yaşam alanlarının eskisi gibi daha geniş olmaması, nüfus oranlarında ki artışa bağlı olarak insanların genelde daha basit seçimler yapması, oturma alanı konusunda da sandalye gibi az yer kaplayan ama daha rahat olan seçeneklerin daha fazla tercih edilmesine neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sürgülü ve Kapaklı Doğal Ahşap Gardırop Modelleri

Ülkemizde sandalyeler çok moda. Ülkemiz, sandalye üretimi konusunda her yıl olduğu gibi; bu yılda oldukça hızlı bir yapıda ilerliyor. Bir çok yerli sermaye ile kurulmuş firma, çeşitli mekanların dekorasyonlarına uyumlu sandalyeler üretmek adına kesintisiz olarak çalışmakta. Bu durum, Türkiye sandalye firmaları arasında da belli bir dekoratif moda akımının oluşmasına, sürekli yeni bir üretim halinde olunmasına zemin hazırladığı için sürekli bir yeni model, moda akımı sandalye konusunda söz konusu olmakta.

Sandalye Modellerinden birkaç örnek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ