1. Ana Sayfa
  2. Bebek Odası Dekorasyonu
  3. Bebek Odaları İçin Dekoratif ve Şekilli Perde Modelleri

Bebek Odaları İçin Dekoratif ve Şekilli Perde Modelleri

Bebek Odası Perde Seçimi

Çeşitli figürlerle ve şekillerle süslenmiş bebek odası perde modellerini resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Bu perde modelleriyle çocuğunuzun huzurlu bir odası olacak.

Bebeğinizin huzurlu ve güzel bir odası olsun istiyor‚ bir yandan da dekorasyon noktasında özenli davranıyorsanız perde de hesaba katmanız ve seçiminde hassasiyet göstermeniz gereken unsurlardan bir tanesi. Bebek odası perdelerinde mevcut modeller bebeğinizin odasına şıklık katarken diğer taraftan da daha ferah bir oda olması için yardımcı olacaktır.

Bebek odası perdelerinde modellere bakacak olursak beyaz perdeler ilk başta göze çarpıyor. Hem erkek hem de kız bebek odalarında beyaz perdeler rahat uyum sağlıyor ve odaya aydınlık bir görüntü kazandırıyor. Koyu tonlar genel olarak bebek odası perdelerinde kaçınılması gereken renkler. Odanın daha karanlık olmasını sağlayacağından dolayı bu tonlar bebeğinizin huzurunu kaçıracak ve odanın dekoratif görüntüden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Bebek odası için yaptığınız tercihlerde eğer bebeğinizin cinsiyetini de göz önünde bulundurarak tercihler yapmayı düşünüyorsanız seçiminizi kızlar için pembe‚ somon renginden yana‚ erkekler için ise mavi ve yeşilden yana kullanabilirsiniz. Ancak renk kullanmayı seviyorsanız bu renklerin tonlarına dikkat etmeli‚ pastel tonları ön planda tutmalısınız.

Bebek odası perdelerinde bir diğer ayrıntı ise kullanılan şekiller ve figürler. Bu figürler genelde bebeklere uygun olmayan figürler olabiliyor ve bebeğinizin ileride oluşacak zevklerine hitap etmiyor olabilir. Bu açıdan bebek odası dekorasyonunda olduğu gibi perde seçiminde de mümkün olduğunca figürlerden uzak ve sade tasarımları tercih etmelisiniz.

Bebek Odası Perde Modelleri resim galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap