1. Ana Sayfa
  2. Bebek Odası Dekorasyonu
  3. Bebek Odalarınız İçin Birbirinden Değişik Aksesuar Önerileri

Bebek Odalarınız İçin Birbirinden Değişik Aksesuar Önerileri

Bebek Odalarına Çizgi Film Karakterli Aksesuarlar

Bebek odası aksesuar fikirlerimizden faydalanarak bebeklerinize huzurlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Hızla büyüyen bebeklerin oda dekorasyonlarını oluştururken mümkün olduğunca mobilyaları sade tutmak ve güncel dekorasyon oluşturmak için aksesuarlara önem vermek gerekiyor. Bebeğiniz büyüdükçe değişebilen aksesuarlar ile onun zevklerine ve ilgisine de hitap edebilen bir dekorasyon oluşturmak son derece önemli.

Bebek odası aksesuarlarında ise karşımıza çok sayıda çeşit çıkıyor. Bunlardan ilki kapı ve duvar süsleri. Kapı süsleri bebeğinizin odasını ayrı kılacak hoş bir detay. Kapının üzerine asılan aksesuarlar keçeden‚ tahtadan ya da çeşitli kumaşlardan yapılabiliyor. Benzer süsler odanın içerisinde duvar süsü olarak da tercih edilebiliyor. Bu süslerde bebeğinizin isminin yer alması odasını ona özel kılacak hoş bir detay olacaktır.

Bebek odasında kullanılacak bir diğer aksesuar da aydınlatma ürünleri. Tavanda abajur olarak bebeğinizin odasına uyum sağlayabilecek bir aydınlatma tercih edebilirsiniz. Ancak bunu satın alırken ışık konusundaki verimine de dikkat etmenizde fayda var. Bunun dışında daha farklı tasarımlardan ise ışık havuzları bebek odalarında aksesuar olarak tercih edilebilir.

Işık havuzları gece çalıştırıldığında bebek odasının içinde hem dekoratif bir ayrıntı olacak hem de bebeğinizin uykuya geçmesini kolaylaştıracaktır. Işık havuzunun materyalini komodin ya da şifonyer gibi bir bölüme yerleştirebilirsiniz. Bebek odasında bunların haricinde duvar stickerları da tercih edebilirsiniz. Ayrıca duvar kağıtları da bebek odalarında dekoratif bir görüntü oluşturmak için ideal bir seçim olacaktır.

Bebek Odası Aksesuar Fikirleri

Yorum Yap

Yorum Yap