İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bellona
  3. Şık Salonlar İçin Bellona Orta Sehpa Modelleri

Şık Salonlar İçin Bellona Orta Sehpa Modelleri

Bellona Vivent Orta Sehpa Sarı Renk

Orta sehpalar birçok kişinin ev dekorasyonunda vazgeçilmez olarak gördüğü parçalardandır. Özellikle salon dekorasyonunda orta sehpa kullanılması salonun daha şık görünmesini sağlamaktadır. Orta sehpaların üzerine yerleştirilecek olan aksesuarlar da kişilerin zevk ve beğenisine uygun olmaktadır. Genellikle biblo, gazete, dergi, çerçeve, deniz kabuğu ya da benzeri olan süs taşları orta sehpaların üzerine yerleştirilmektedir. Birçok markada farklı özelliklere sahip şekilde bulunan orta sehpa modelleri vardır. Bellona orta sehpa modelleri de içerisinde birçok farklı model barındırmaktadır. Bu modeller: Violet orta sehpa modeli, Vivent orta sehpa modeli, Vienza orta sehpa modeli, Lisbon orta sehpa modeli, Valdes orta sehpa modeli, Dekora orta sehpa modeli, Linda dikdörtgen orta sehpa modeli, Elantra kapitoneli orta sehpa modeli, Elantra S kapitoneli orta sehpa modeli, Venturo Smart orta sehpa modeli, Elantra orta sehpa modeli, Romeo orta sehpa modeli, 714 orta sehpa modeli, Sandra orta sehpa modeli, Venturo çekmeceli orta sehpa modeli, Style orta sehpa modeli, İsabel orta sehpa modeli, Samara orta sehpa modeli, Violin orta sehpa modeli, Valentina orta sehpa modeli, Venturo orta sehpa modeli, 707 orta sehpa modeli, 704 ceviz rengi orta sehpa modeli, 704 cappucino rengi orta sehpa modeli, 704 ekru rengi orta sehpa modeli, Pablo orta sehpa modeli, Cordoba orta sehpa modeli olarak sıralanabilir.

Bellona Orta Sehpaların Özellikleri; Violet orta sehpa modeli beyaz ve ahşap renklerden oluşmaktadır. Vivent orta sehpa modeli koyu kahverengi ve hardal renklerinden oluşmaktadır. Vienza orta sehpa modeli tamamen ahşap detaylı bir modeldir. Lisbon orta sehpa modeli ve Valdes orta sehpa modeli beyaz ve ekru renklerden oluşmaktadır. Dekora orta sehpa modeli beyaz ve ahşap detaylardan oluşmaktadır. Linda dikdörtgen orta sehpa modeli ahşap ağırlıklı olan bir modeldir. Elantra serisinde Elantra kapitoneli orta sehpa modeli, Elantra S kapitoneli orta sehpa modeli ve Elantra orta sehpa modeli yer almaktadır. Venturo Smart orta sehpa modeli kahverengi ve beyaz renklerden oluşmaktadır. Romeo orta sehpa modeli tamamen beyaz renkten oluşmaktadır. 714 orta sehpa modeli yuvarlak formda olan pembe ve beyaz renklerden oluşan bir modeldir. Sandra orta sehpa modeli kahverengi ve düz bir modeldir. Ventro çekmeceli orta sehpa modeli krem ve kahverengi renklerden oluşan, çekmece detayı ile dikkat çeken oldukça hoş bir modeldir. Style orta sehpa modeli kahverengi ve beyaz renklerden oluşan ince yüzeyli bir modeldir.  İsabel orta sehpa modeli kahverengi renkli ve kalın yapılı bir modeldir. Samara orta sehpa modeli turkuaz ve beyaz renkli bir modeldir. Violin orta sehpa modeli, Valentina orta sehpa modeli, Venturo orta sehpa modeli beyaz ve ekru renklerinden oluşmakta olan bir modeldir. 707 orta sehpa modeli, 704 ceviz rengi orta sehpa modeli, 704 cappucino rengi orta sehpa modeli, 704 ekru rengi orta sehpa modeli aynı formda olan fakat renkleri farklı olan modellerdir. Pablo orta sehpa modeli ve Cordoba orta sehpa modeli ise beyaz ve kahverengi formda olan modellerdir. Siz de Bellona orta sehpa modelleri ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Not: Detaylı inceleme ve fiyat bilgileri için alt kısımda yer alan resim galerisindeki ilk resme tıklayarak anlatımlı galeriyi inceleyebilirsiniz.

Bellona Orta Sehpa Modelleri resim galerisi

Yorum Yap

Yorum Yap