1. Ana Sayfa
  2. Bellona
  3. Bellona Köşe Sehpa Modellerini İnceledik

Bellona Köşe Sehpa Modellerini İnceledik

İstikbal Turkuaz Beyaz Samara Köşe Sehpa

Köşe sehpalar hem dekorasyon açısından hem de görünüm açısından oldukça avantajlı olan eşyalardır. Evlerin salon ya da oturma odası dekorasyonlarında sıkça kullanılan köşe sehpalar genellikle herhangi bir aksesuar ile süslenmektedir. Köşe sehpaların üzerinde en fazla tercih edilen aksesuarlar çiçek, biblo, resim çerçevesi olmaktadır. Ayrıca çeşitli tarzdaki örtüler de köşe sehpa modellerinin üzerinde kullanılmaktadır. Köşe sehpalar birçok mobilya markası tarafından üretilmektedir. Bellona da köşe sehpa modelleri için üretim ve satış yapmaktadır. Belona köşe sehpa modelleri her tarz dekorasyona uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu modeller: Violet köşe sehpa modeli, Vienza köşe sehpa modeli, Lisbon köşe sehpa modeli, Valdes köşe sehpa modeli, Dekora köşe sehpa modeli, Romeo köşe sehpa modeli, Venturo köşe sehpa modeli, Valentina köşe sehpa modeli, Samara köşe sehpa modeli ve Cordoba fiskos sehpa modeli olarak sıralanabilir.

Birbirinden Farklı ve Şık Köşe Sehpaları; Violet köşe sehpa modeli oval bir yüzeye sahiptir. Model beyaz ve kahverengi renklerden oluşmaktadır. Beyaz renk yüzeyde, kahverengi ise ayak kısmında kullanılmıştır. Ayak kısmı ahşap görünümlüdür. Yüksek ayak yapısına sahiptir. Vienza köşe sehpa modeli oldukça ilginç ve hoş görünümlü bir modeldir. Model tamamen ahşap renkli ve ahşap görünümlüdür. Çekmece bölmesi ile farklı bir detaya sahip olmuştur. Sehpada yüksek ayak yapısı kullanılmıştır. Şerit detayları haricinde herhangi bir detayı bulunmamaktadır. Lisbon köşe sehpa modeli tamamen beyaz ve ekru renklerinden oluşmaktadır. Modelde yüzeyin alt kısmında dalga detayı kullanılmıştır. Bu dalga detayı modelin daha hareketli bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır. Ayak yapısı ise yere eğimli bir şekilde inmektedir. Bunun dışında modelde herhangi bir detay bulunmamaktadır. Valdes köşe sehpa modeli beyaz renkten oluşan sade bir modeldir. Modelin yüksek bir ayak yapısı vardır. Bu şekilde hem daha estetik bir görünüme sahip olmakta hem de temizliğin kolay olması sağlanmaktadır. Dekora köşe sehpa modeli kahverengi ve beyaz renklerden oluşmakta olan bir modeldir. Beyaz renk sehpanın yüzeyi için kullanılmış iken kahverengi renk ayak kısmı için kullanılmıştır. Ayak kısmı düz bir yapıya sahiptir fakat yere eğimli bir şekilde inmektedir. Modelin yüzey kısmı incedir, kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Romeo köşe sehpa modeli beyaz renkten oluşmaktadır. Modelin en dikkat çeken özelliği yüzey kısmının kalın olmasıdır. Ayak kısmı ise bombeli bir görünüme sahiptir. Bu şekilde oldukça şık bir görünüm elde edilmiştir.Venturo köşe sehpa modeli kahverengi ve beyaz renklerden oluşmakta olan şık bir modeldir. Sehpada çekmece bulunması da depolama alanı açısından avantaj sağlamaktadır. Valentina köşe sehpa modeli beyaz renkten oluşan sade ve şık bir modeldir. Samara köşe sehpa modeli yüzeyi turkuaz, ayak kısmı beyaz olan bir modeldir. Cordoba fiskos sehpa modeli ise beyaz ve kahverengini uyumunu yansıtmaktadır. Siz de Bellona köşe sehpa modelleri ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Not: Bellona Köşe Sehpa Modellerini detaylı incelemek ve fiyatlarını öğrenmek için alttaki resim galerisinde yer alan ilk resme tıklayınız.

Bellona Köşe Sehpa Modellerini Detaylı İnceleyelim

Yorum Yap

Yorum Yap