Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen oy verin!

 / 5

Gençler için birbirinden güzel halı modellerini bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz. Genç odası halı modellerini resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Bu modelleri hepsiburada.com gibi online mağazalardan da satın alabilirsiniz.

Genç odaları için kullanılan mobilyalara uygun halılar tercih etmek için elbette spor tarz ilk tercihimiz olacaktır. Spor tarzdaki halı modelleri arasında hemen her genç odasına uyum sağlayabilecek olan düz renk halılar ön plana çıkıyor. Spor ve tek renk halılar arasından size uygun bir renkte seçim yaparsanız odanızın daha ferah ve daha büyük görünmesini de sağlayabilirsiniz. Renk alternatifleri arasından istediğiniz seçimi yapabilir‚ farklı dokudaki halılardan tercih edebilirsiniz.

Genç odalarında çizgili modeller de oluşturduğu renkli ve güzel görüntü ile tercih sebebi oluyor. Çizgili modeller renklerine göre her türden genç odasına uyum sağlayabilecek özellikte. Çizgili halılar renk renk olabileceği gibi aynı zamanda iki renk alternatiflerini de barındırıyor.

Daha renkli ve daha farklı model arayışında olan gençler için de hareketli modeller tercih edilebilir. Hareketli desenler odayı kullanacak olan bireylerin seçimlerine göre şekillenebilir. Erkekler daha çok araba ve spor temalı modelleri tercih ederken genç kızlar ise kelebek‚ çiçek desenli modellere daha çok ilgi gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  2017 Zebrano Çocuk ve Genç Odası Modelleri

Farklılıktan hoşlananlar için ise pop art halılar tercih edilebilir. Siyah ve beyazın kullanıldığı pop art modellerde aynı zamanda daha renkli tercihlerin yapıldığı halıları da bulabilirsiniz. Pop art genç odası halılarında yazılar ve göz alıcı figürler ön plana çıkıyor. Bunun dışında resimlerin halıda uygulanışı da son dönemlerde genç odalarına uyum sağlayabilecek bir farklı halı modeli.

Genç Odası Halı Modelleri resim galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ