İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Duvar Boyaları
  3. Uyumun Rengi Bej Renk Duvar Boyası

Uyumun Rengi Bej Renk Duvar Boyası

Bej Rengi Dekorasyon Fikirleri

EĞLENCENİN RENGİ BEJ RENK DUVAR BOYASI

Duvarların rengi dekorasyonun seyrini belirleyen önemli faktörlerdendir. Özellikle duvarlarda açık renklerin kullanılması mekanı aydınlık ve ferah göstermektedir. Fakat son zamanlarda evlerin duvarlarında en sık kullanılan renklerden birisi de bej renktir. Bu durumun en bilinen sebebi bej rengin birçok renk ile uyum sağlamasıdır. Bu sayede istenilen renkler dekorasyonda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca bej oldukça şatafatsız ve sade bir renktir. Hem spor hem şık dekorasyonlar için de oldukça uygundur. Bej renk farklı tonlarda da bulunabildiği için çeşitli tonları seçilebilmektedir. Bej rengin en bilinen tonları griye dönük bir bej ve sütlü kahve rengine dönük olan bej rengidir. Bu iki renk de her odanın dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabilir.

Bej renk her alanda kullanılması ile bilinir
Bej rengin sade bir renk olması her alanda kullanılabilmesine imkan sağlamaktadır. Bej renginin tonlarını kullanmak istediğiniz zaman işin uzmanı olan birinden yardım almanız iyi olacaktır. Çünkü bej rengin bazı tonları içerisinde yeşil, pembe gibi renkler de bulundurabilmektedir. Bu ince bir detaydır. İlk bakışta pek fazla anlaşılmayan bu detay duvar boyasında zamanla kendisini belli edebilir. Bu nedenle eşyalarınız yeşilse yeşil alt tonlu bir bej rengi, pembe ya da mürdüm gibi renklerde ise pembe alt tonlu bir bej rengini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu tercihiniz hem sade hem de şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bej rengin oldukça kullanışlı bir renk olması bu alanda da çok işinize yarayacaktır.

Bej rengi dekorasyon fikirleri

Bej renk ile dekorasyon çok eğlenceli olacak
Seçtiğiniz mekanda duvarlarda bej renk kullanmaya karar verdiyseniz dekorasyon yapmanız da çok kolay ve eğlenceli olacaktır. Çünkü bej sade bir renktir ve diğer renklerle uyumu da kolaydır. Çok fazla tercih yapmanıza ya da düşünmenize gerek yoktur. Bej renk kullanılan duvarlarda tablo olarak yeşil ve kahverengi detaylı tablolar kullanabilirsiniz. Halı olarak ise yeşil, sarı alt tonlu bej rengi ve mavi renklerini tercih edebilirsiniz. Perdelerde nötr bir renk kullanarak da mekanın enerjisini dengeleyebilirsiniz. Ayrıca pencere pervazlarında beyaz renk kullanmanız da oldukça doğru bir seçim olacaktır. Siz de bej renk duvar boyası kullanacağınız zaman bu tüyolardan faydalanarak estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap