1. Ana Sayfa
  2. Bellona
  3. Yenilikçi Bellona Yatak Odası Takımları 2017

Yenilikçi Bellona Yatak Odası Takımları 2017

Bellona Sementa Yatak Odaları

Bugün sizlere Bellona Yatak odalarını tanıtacağız. Resim galerisine tıklayarak daha kapsamlı bir şekilde modelleri inceleyebilirsiniz. Lantes yatak odası takımı beyaz ve kahverengi renklerin uyumu ile tasarlanmış bir modeldir. Bu takımda yüksek ayak yapısı olması takımın estetik görünümünü de olumlu yönde etkilemiştir. Bunun dışında takımda birçok gardırop seçeneği bulunmaktadır. Bu gardırop seçeneklerinden birisi seçilerek takım oluşturulabilir. Takımda tuvalet masası ve tuvalet aynası vardır. Komodin ve şifonyer parçaları da takımı tamamlayan diğer parçalardır. Angel yatak odası takımı beyazın en güzel halini yansıtan bir takımdır. Takımda yer alan büyük bir gardırop vardır. Gardırop şekli 6 kapılı, 5 kapılı, sürgülü olarak tercih edilebilmektedir. Yatak başlığında kapitone detayları bulunmaktadır. Sementa yatak odası takımı lake beyaz renkli sade bir takımdır. Takımın gardırop seçeneği bulunmaktadır. İçerisinde yer alan tüm mobilya kapılarının yavaşlatma mekanizması vardır. Liona yatak odası takımı ahşap detayları fazla olan ahşap ve ekru rengi karışık bir takımdır. Takımın kapitone detaylı bir yatak başlığı bulunmaktadır. Hem koyu hem açık renk duvarlarla dekore edilebilir. Vienza yatak odası takımı kahverengi ahşap detayları olan turkuaz ve ahşap renkli bir takımdır. Takımın pufunun üst kısmı ve yatak başlığı turkuazdır. Gardırop ve çekmece ise ahşap renklidir. Violet yatak odası takımı koyu kahverengi ve beyaz renkli bir takımdır. Gardırop dolapları beyaz, yanları kahverengidir. Yatak başlığı da kahverengi ve beyaz detaylıdır. Takımın şifonyeri, komodini gibi çeşitli parçalar da bulunmaktadır. Dekora yatak odası takımı kahverengi ve beyaz renkli bir takımdır. Yatak başlığı kahverengi, gardırop ise beyazdır. Takım içinde koyu kahverengi bir puf da bulunmaktadır. Lisbon yatak odası takımı açık kahverengi ve krem renkli bir takımdır. Yatak başlığı açık kahverengi renklidir ve üzerinde kapitone detayları bulunmaktadır. Gardırop ve diğer parçalar ise krem renklidir. Valdes yatak odası takımı kahverengi tamamen krem renkten oluşmakta olan bir takımdır. Takımın tüm parçaları açık renkli olduğu için koyu renkli duvarlar ile rahatlıkla dekore edilebilir. Takım genel hatlarıyla sade ve düz bir görünüme sahiptir. Linda yatak odası takımı kahverengi ve krem renklerinden oluşmaktadır. Takımın büyük bir çoğunluğunda ahşap vardır. Gardıropta iki kapı aynalı geri kalan kapılar ise ahşaptır. Çekmece ve komodinde de ahşap detaylar vardır.

Not: Bellona Yatak Odalarının fiyatlarını ve satın alma linklerini aşağıdaki resim galerisinde bulabilirsiniz. İlk resme tıklayarak modelleri detaylı inceleyebilirsiniz.

Bellona Yatak Odası Takımları detaylı inceleme

Belissa yatak odası takımı gri ve beyaz renklerden oluşmakta olan bir takımdır. Takımın pufu ve yatak başlığı gri renktedir. Yatak başlığının kenarları, komodin ve gardırop ise beyaz renklidir. Romeo yatak odası takımı krem renkli bir takımdır. Takımda vizon rengi olan bir yatak başlığı bulunmaktadır. Bunun dışında tüm parçalar krem rengindedir. Venturo yatak odası takımı beyaz ile kahverengi uyumunu yansıtmaktadır. Ana renk olarak kullanılan beyazın üzerine kahverengi detaylar işlenmiştir. Valentina yatak odası takımı krem ile kahverengi renklerden oluşmaktadır. Krem renk ana renk olarak kullanılmışken kahverengi detay rengi olarak kullanılmıştır. Yatak başlığı ise eğimli bir şekle sahiptir. Pablo yatak odası takımı ahşap ve koyu kahverengi bir renge sahiptir. Koyu kahverengi yatak başlığında kullanılmıştır. Ahşap kısımlar ise gardırop ve şifonyerde kullanılmıştır. Bu takım açık renk duvarlar ile dekore edilerek kullanılabilir. Cordoba yatak odası takımı ahşap ve beyaz renklerden oluşmaktadır. Beyaz renk gardırop ve yatak başlığında kullanılmıştır. Ahşap ise gardırop yanlarında ve gardırop kapılarının bir kısmında kullanılmıştır. Nova yatak odası takımı  tamamen lake beyaz renkten oluşmaktadır. Oldukça sade görünümlü ve minimal tasarlanmış bir takımdır. Koyu renk duvarlarla dekore edilerek kullanılabilir.

Bellona yatak odası takımları kısaca bu şekilde özetlenebilir. Takımların farklı özelliklerinin dışında benzer özellikleri de vardır. Bu özelliklerden ilki takımların üretiminde kullanılan malzemedir. Takımların üretiminde kullanılan malzemelerin hiçbiri çevreye zarar vermemektedir. E-1 kalite standartlarına uygun olarak üretilen bu malzemelerle ilgili herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Bunun dışında takımların içerisinde yer alan mobilyaların tamamının kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma bulunmaktadır. Yavaşlatıcı mekanizma kapakların aniden kapanmasını önleyerek oluşacak hasarları ve kazaları engellemektedir. Bunun dışında takımların çoğunda şifonyer, komodin gibi parçalar ortak olarak bulunmaktadır. Ek parça olarak da sandalye ve puf gibi parçalar yer alabilmektedir. Siz de Bellona yatak odası takımları ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap