1. Ana Sayfa
  2. Koltuk Modelleri
  3. Doğtaş Mobilya’dan Salonlar İçin Mütevazi Tekli Koltuk Modelleri 2017

Doğtaş Mobilya’dan Salonlar İçin Mütevazi Tekli Koltuk Modelleri 2017

Doğtaş Malene Tekli Koltuk Modelleri

Salonlarda kullanılan salon takımları ve koltuk takımları dekorasyonun vazgeçilmez parçalarındandır. Bu takımlar markalar tarafından belirlenilen şekilde satın alınabildiği gibi parça olarak da satın alınabilmektedir. Özellikle kendi dekorasyonunu oluşturmak isteyen ve bunu farklı koltuklarla yapmak isteyen kişiler takımlardan çok parça koltukları tercih etmektedir. Tekli koltuklar da salonlarda küçük bir yer kaplayan önemli detaylardandır. Bu nedenle koltuk takımından ayrı olarak satın alınabilmektedir. Tekli koltukların diğer koltuklarla uyumu estetik görünümlü bir dekorasyon için önemlidir. Doğtaş da tekli koltuk modelleri ile müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Doğtaş salon tekli koltuk modelleri şu şekilde sıralanabilir: Berlin tekli koltuk modeli, Carlino tekli koltuk modeli, Crema tekli koltuk modeli, Enzio tekli koltuk modeli, Fantastic tekli koltuk modeli, Lima tekli koltuk modeli, Malene tekli koltuk modeli, Modena tekli koltuk modeli, New Exclusive tekli koltuk modeli, Noble tekli koltuk modeli, Pearl tekli koltuk modeli, Samira tekli koltuk modeli, Siento tekli koltuk modeli. Bu tekli koltuk modelleri birbirinden farklı özelliklere, görünümlere, detaylara sahiptir. Kişiler kendi zevklerine ve beğenilerine göre bu modeller arasında seçim yaparak salonlarını dekore etmektedir. Açık renkli tekli koltuk modelleri genellikle koyu duvarlar ya da koyu aksesuarlar ile dekore edilirken koyu renkli tekli koltuk modelleri açık renk duvarlar ve açık renk aksesuarlar ile dekore edilmektedir.

2017 Doğtaş Tekli Koltuk Modelleri Fiyatları ve Özellikleri
Berlin tekli koltuk modeli açık kahverengi renkli bir modeldir. Modelin kolları oval ve dışa dönük bir şekildedir. Ayakları ise ceviz rengindedir. Koltuğun sırt minderi kısmında bir adet kapitone detayı bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 1.085 TL’dir.

Carlino tekli koltuk modeli kol kısmı yüksek olan, sırt minderinde kapitone detayı bulunan, ahşap ayak detaylı koyu kahverengi bir modeldir. İndirimli fiyatı 1.380 TL’dir.

Crema tekli koltuk modeli kahverengi renkli, ahşap ve bombeli ayak detayı olan bir modeldir. Koltuğun sırt kısmında, iç kol ve dış kol kısmında kapitone detayları bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 1.345 TL’dir.

Enzio tekli koltuk modeli beyaz ve ekru renk tonlarından oluşan ahşap detayı dazla olan bir modeldir. Sırt kısmı hafif ovaldir. İndirimli fiyatı 1.991 TL’dir.

Fantastic tekli koltuk modeli spor TV koltuğu formunda olan bir modeldir. Katlı bir görünüme sahiptir. Alt kısmı düz koltuk görünümünde iken üst kısmı şişme minder görünümündedir. Ayakları yüksektir. İndirimli fiyatı 1.250 TL’dir.

Lima tekli koltuk modeli vizon renkli bir modeldir. Koltuğun yastığı çapraz çizgilerle süslenerek sade görünüme canlılık katılmıştır. İndirimli fiyatı 1.120 TL’dir.

Malene tekli koltuk modeli kahverengi renkli bir modeldir. Koltuğun sırt minderi kısmında bir büzgü bulunmaktadır. Bunun dışında herhangi bir detay bulunmamaktadır. İndirimli fiyatı 1.045 TL’dir.

Modena tekli koltuk modeli vizon renkli sade bir modeldir. Koltuğun kol kısımları dikdörtgendir. Ayaklarında ahşap detayı bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 860 TL’dir.

New Exclusive tekli koltuk modeli vizon renkli oldukça sade ve geniş bir modeldir. İndirimli fiyatı 1.655 TL’dir.

Noble tekli koltuk modeli koyu kahverengi renkli bir modeldir. Ayakları ise açık ceviz rengindedir. İndirimli fiyatı 1.310 TL’dir.

Pearl tekli koltuk modeli koyu lacivert renklidir. Kol kısımları dik ve uzundur. İndirimli fiyatı 1.075 TL’dir.

Samira tekli koltuk modeli beyaz ve ekru renkleri arasında bir renge sahiptir. Koltuğun hemen hemen her yerinde kapitone detayı bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 1.525 TL’dir.

Siento tekli koltuk modeli kahverengi ve vizon renkli desenlerden oluşan eski görünümlü bir modeldir. İndirimli fiyatı 1.165 TL’dir. Siz de Doğtaş salon tekli koltuk modelleri ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Doğtaş tekli koltuk modellerini inceleyelim

Bilgilendirme Notu: Fiyat bilgileri 2017 baharını esas alınarak yazılmıştır. Doğtaş Mobilya ürün fiyatlarında değişiklik yapmış olabilir. Bu yüzden dolayı en doğru fiyat bilgisi ve ürün özellikleri için http://dogtas.com.tr/salon-tekli-koltuklar adresini ziyaret ediniz.

Yorum Yap

Yorum Yap