1. Ana Sayfa
  2. Bellona
  3. Bellona 2017 Koltuk Takımları Modelleri

Bellona 2017 Koltuk Takımları Modelleri

Bellona Nevada Koltuk Takımı Modelleri

Evimizi yeni baştan dekore ediyorsak, şüphesiz ki içinde yaşayacağımız bu alanı en iyi şekilde döşemekte fayda var. Öncelikle tarzımıza karar verip nelerden hoşlandığımızı ya da nelerden hoşlanmadığımızı tartmamız gerekiyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta alacağımız eşya ve mobilyaların kullanışlı olması ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Çünkü ortalama 10 yıla yakın bu eşyaları kullanmanız gerekecektir. Aldıktan hemen sonra size sorun yaşatacak bir mobilyanız olsun istemiyorsanız bu detaylara dikkat etmelisiniz. Ayrıca mobilyalarınızı güvenilir firmalardan almanız, ürünü kullanırken yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda muhatabınızın olması bakımından önemlidir. Özellikle koltuk takımınızı alırken kendi alanında marka yapmış ve bu işten iyi anlayan firmalardan almanız daha sonra problem yaşamamanız açısından yerinde olacaktır.

Güvenilir markalardan aldığınız koltuklar, hem kaliteli olacak hem de konforu evlerinize taşıyacaktır. Tüm bu şartlara uyduktan sonra önemli olan diğer bir nokta ise odanızın şekline uygun ölçülerde ve hangi tarzda koltuk istediğinize karar vermek. Odanız küçük ise köşeli koltuk seçimi yerinde olacaktır. Mağaza içinde gördüğünüz koltuklar boyut konusunda gözünüzü yanıltabilir. Daha sonra hüsrana uğramamak için en baştan kullanacağınız alanın ölçüsünü alarak koltuk seçimini yapmanızı öneririz. Büyük alanlar için herhangi bir kısıtlama getiremeyiz. Beğendiğiniz herhangi modeldeki koltuk takımını, odanızın şekline göre tercih edebilirsiniz. Ufak tefek değişikliklerle sade koltuklarınızı da canlandırabilirsiniz. Örneğin son zamanlarda moda olan renkli yastıklar, sade koltuklarınız üzerinde kullanılınca harika bir görünüm oluşturabilir.

Not: Koltuk takımlarının ayrıntılı özelliklerini, fiyat bilgilerini ve satın alma seçeneklerini resim galerisinde bulabilirsiniz. İlk resme tıklayarak modelleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Bellona Koltuk Takımları Modelleri detaylı inceleme

Daha renkli, daha desenli; Oturma gruplarına karar verirken daha çok renkli ve desenli modellere göz gezdirebilirsiniz. Oturma grubu alırken kumaş seçimi son derece önemlidir. Leke tutmayan, kolay silinebilen, terletmeyen ve yumuşak dokulu kumaşları tercih etmek uzun süreli kullanabilmeniz açısından önemlidir. Şüphesiz ki oturma gruplarının makas mekanizmalarının sağlamlığı da çok önemlidir. Kaliteli olmayan mekanizmalar ileride başınıza dert olabilir. Makas mekanizmalı koltuk tercih edeceğinizde almadan önce mutlaka birkaç defa denemelisiniz. Oturma grubunuzun yatak özelliğinin olup olmamasına karar vermelisiniz. Günümüzde özellikle yeni yapılan evlerde oda sayısının ve metre karenin az olması sebebiyle insanlar daha çok yatak ve sandık özelliği taşıyan koltuk takımlarını tercih etmektedir. Tüm bunların haricinde eğer ev içinde yer alan eşyaların sık sık yerini değiştirmeyi seviyorsanız, kolay taşınabilen hafif oturma gruplarını tercih etmenizde yarar var. Aksi takdirde yapılan küçük değişiklikler zorlu bir hal alacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap