1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. 2017’de Koçtaş Mağazalarından Alabileceğiniz Çok Amaçlı Dolap Modelleri

2017’de Koçtaş Mağazalarından Alabileceğiniz Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Koçtaş FLY Çok Amaçlı 4 Kapaklı Dolap Modelleri

Bu yıl Koçtaş’tan alabileceğiniz Çok amaçlı dolaplardan örnekler ve fiyatları hakkında bilgiler. Sizler için en çok satılan 9 modeli resim galerimizde inceledik.

Koçtaş mağazalar zinciri; Evinize dair her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz ürünleri biz müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana temel amacı, insanların evlerini geliştirerek yaşam standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sağlamak olmuştur.  Gün geçtikçe büyüyen Koçtaş mağazalar zinciri, daha fazla müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir.  Her bir müşterisinin zevklerine hitap edecek ürünlerin hepsini aynı anda, aynı mekanda sunması bizlere ekstra kolaylık sağlamaktadır. Yani evimizi döşemek için mağaza mağaza gezmemize gerek kalmıyor. Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.. “Koçtaş’a gidiyorum, evimi çok seviyorum” sloganıyla yola çıkmış olan Koçtaş grubu, evlerimizin havasını değiştirmemize yardımcı mobilya ve ürünleriyle müşterilerini mutlu etmeye devam etmektedir. Sadece satış esnasında değil satış sonrasında da müşteri memnuniyetine önem veren Koçtaş, kendini geliştirmeye ve ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Güler Yüzlü Hizmetin Adresi Koçtaş; Evini güzelleştirmek ve aynı zamanda da kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse Koçtaş’tan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar. Koçtaş’ın uzman, güler yüzlü kadrosu, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek olmakla kalmayıp ürün ve hizmetlerle ilgili aklına takılan tüm sorularını da yanıtlamaktadır. Her evin, kendine özgü bir hikayesi olduğuna inandığı için bu yönde çalışmalarına ve tasarımlarına özen göstermektedir. Koçtaş mağazalar zincirinin vizyonu; Türkiye ve çevresindeki ülkelerde, dünya standartlarında ev geliştirme perakendeciliği yapan lider kuruluş olmaktır. Bununla beraber misyonu; müşterilerinin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve ev geliştirme perakendeciliği pazarını geliştirmektir.

Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz çok amaçlı dolap modellerinin daha fazlasını Koçtaş mağazalarından veya internet sitesinden bulabilirsiniz. Çok amaçlı dolaplar, mutfaklarda, banyolarda veya balkonlarınızda fazla olan eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilmeniz için üretilmiştir. Her anlamda hayatınızı kolaylaştıracak olan çok amaçlı dolaplar, farklı tasarımlarıyla beğenilerinize sunulmuştur. Renklerindeki sadelik ve duruşundaki kibarlık ile tüm alanlara uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz.

KOÇTAŞ Çok Amaçlı Dolap Modelleri anlatımlı olarak galerimizde

Yorum Yap

Yorum Yap