1. Ana Sayfa
  2. Bellona
  3. 2017 Estetik Bellona Yemek Odası Takımları

2017 Estetik Bellona Yemek Odası Takımları

Bellona Liona Yemek Odası Modelleri

Yemek odası takımları misafir ağırlama konusunda oldukça önemlidir. Özellikle kalabalık misafir ağırlarken yer sorunu yaşanmaktadır. Yemek odası takımları sayesinde hem daha estetik görünümlü bir sofra hazırlanmakta hem de yer problemi ortadan kaldırılmış olmaktadır. Yemek odası takımları birçok markada bulunmaktadır. Bellona yemek odası takımları da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yemek odası takımları içerisinde toplam 16 adet takım bulunmaktadır. Bu takımlar Angel yemek odası takımı, Lantes yemek odası takımı, Vienza yemek odası takımı, Liona yemek odası takımı, Violet yemek odası takımı, Sementa yemek odası takımı, Dekora yemek odası takımı, Lisbon yemek odası takımı, Valdes yemek odası takımı, Linda yemek odası takımı, Romeo yemek odası takımı, Belissa yemek odası takımı, Venturo yemek odası takımı, Valentina yemek odası takımı, Pablo yemek odası takımı, Cordoba yemek odası takımıdır.

Not: İlk resme tıklayarak fiyat bilgilerini, yemek takımları hakkında detaylı incelemeleri ve satın alma seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Bellona Yemek Odası Takımları detaylı inceleme

Muhteşem Yemek Odaları; Angel yemek odası takımı lake beyaz renkli bir takımdır. Takımda fildişi rengi detaylar da bulunmaktadır. Ayrıca takım içinde çatal bıçak bölmesi de vardır. Kapaklarda yavaşlatıcı mekanizmalar kullanılmıştır. Vitrin, büfe, masa, büfe aynası gibi parçalar takımın diğer parçalarıdır. Lantes yemek odası takımı fildişi ve koyu kahverengi renklerden oluşan bir takımdır. Takımın çekmecelerinden iki tanesi ve komodini koyu kahverengidir. Geri kalan detaylar ise fildişi renklidir. Bu takımda da kapaklarda yavaşlatıcı mekanizmalar kullanılmıştır. Vienza yemek odası takımı turkuaz ve ahşap renklerden oluşmaktadır. Turkuaz renk masa detaylarında ve vitrin büfesinde kullanılmıştır. Bunun dışındaki alanlar ahşaptır. Ayrıca takımda panjur detayları da bulunmaktadır. Liona yemek odası takımı vizon rengi ve fildişi rengine sahip olan bir takımdır. Takımda kullanılan mobilyaların ayak yüksekliği idealdir. Bunun dışında tüm kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır. Violet yemek odası takımı kahverengi ve fildişi renklerinden oluşmaktadır. Kahverengi ana kısımlarda fildişi ise detaylarda kullanılmıştır. Sementa yemek odası takımı tamamen fildişi ve bej tonlarından oluşmakta olan bir takımdır. Takımın aynası bölmeli bir görünüme sahiptir. Bu durum daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Vitrin kısmında da iki kapı ve kapılarda cam bulunmaktadır. Dekora yatak odası takımı oldukça sade ve minimal görünümlü bir takımdır. Takımın ilk göze çarpan detayları dolap ve çekmece kısımlarında bulunan kulp detayıdır. Lisbon yemek odası takımı fildişi ve opak beyaz renklerden oluşmaktadır. Takımın vitrini iki kapılı ve aynalıdır. Masası oldukça sadedir. Aynasının etrafında altın rengi detaylar bulunmaktadır. Bu sayede daha şık bir görünüm elde edilmiştir.

Her yıl yeni modeller; Valdes yemek odası takımı koyu kahverengi ve fildişi renklerden oluşan bir takımdır. Koyu kahverengi küçük alanlarda kullanılmıştır fakat fildişi ana renktir. Takımın kare ve klasik görünümlü bir aynası bulunmaktadır. Vitrin ve vitrin masası takım içinde yer alan diğer parçalardır. Linda yemek odası takımı ahşap renginden ve ahşap detaylarından hoşlanan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ayna kenarında, vitrinde ve vitrin masasında ahşap kullanılmıştır. Takımın kapak kısımlarında çeşitli detaylar da bulunmaktadır. Açık renk duvarlar ile dekore edilerek kullanılabilir. Romeo yemek odası takımı fildişi ve bej renklerden oluşmakta olan bir takımdır. Takımın aynası oldukça değişik bir görünüme sahiptir. Klasik bir ayna görünümünden uzakta olan bu aynada eğimli ve dalgalı bir görünüm kullanılmıştır. Vitrin ve vitrin masası sade bir görünüme sahiptir. Koyu renk duvarlar ve metalik aksesuarlarla dekore edilerek kullanılabilir. Belissa yemek odası takımı fildişi ve opak beyaz renklerden oluşmaktadır. Ayna oval şekildedir ve parlak detayları bulunmaktadır. Vitrin kapağı ve vitrin aynası oldukça sade ve hoş bir görünüme sahiptir. Venturo yemek odası takımı opak beyaz ve kahverengi renklere sahiptir. Kahverengi vitrin masasının üzerini kaplayan bir renk iken geri kalan kısımlar opak beyazdır. Vitrin dolabının küçük bir aynası ve dolabı da vardır. Valentina yemek odası takımı fildişi renkli bir takımdır. Fildişi rengi dışında koyu kahverengi renk de ufak detaylarda kullanılmıştır. Takım genel anlamıyla sade bir görünüme sahiptir. Pablo yemek odası takımı ahşap görünümlü bir takımdır. Takımın tüm parçaları ahşap şekilde yapılmıştır. Cordoba yemek odası takımı ise vizon ve fildişi renkten oluşmakta olan sade bir takımdır. Siz de Bellona yemek odası takımları ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap