İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Doğtaş
  3. 2017 Doğtaş Salonlar İçin Üçlü Koltuk Modelleri

2017 Doğtaş Salonlar İçin Üçlü Koltuk Modelleri

Doğtaş Lima Üçlü Koltuk Modelleri

Salon dekorasyonu için en önemli olan parçalardan birisi de koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları salon duvarına, perdelere, halıya ve salondaki diğer eşyalara uyum sağlayacak şekilde seçilmelidir. Birçok markanın farklı koltuk takımları bulunmaktadır. Doğtaş’ın da salon için tercih edilebilecek çok sayıda koltuk takımı vardır. Fakat bu koltuk takımları parça şeklinde de kullanılabilmektedir. Genellikle bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşan koltuk takımları sadece üçlü koltuk, sadece ikili koltuk ve sadece tekli koltuk olarak da satın alınabilir. Özellikle üçlü koltuklar salondaki geniş bir alanı kaplaması ve birçok kişi için oturacak alan sağlaması nedeni ile daha sık tercih edilmektedir.

Not: Ürünleri detaylı incelemek ve fiyat bilgilerini görüntülemek için resim galerisini gezebilirsiniz. Ürünlerin altında açıklamalar ve fiyat bilgileri, satın alma seçenekleri bulunmaktadır.

Doğtaş Salon Üçlü Koltuk Modelleri resim galerisi

Muhteşem Üçlü Koltuk Modelleri; Doğtaş salon üçlü koltuk modelleri birbirinden farklı renklerde ve modellerdedir. Bu modeller şu şekilde açıklanabilir: Doğtaş üçlü koltuk modelleri Berlin üçlü koltuk modeli, Bolton üçlü koltuk modeli, Carlino üçlü koltuk modeli, Chesterfield üçlü koltuk modeli, Dolce Vita üçlü koltuk modeli, Enzio üçlü koltuk modeli, Idea üçlü koltuk modeli, Lima üçlü koltuk modeli, Malene üçlü koltuk modeli, Modena üçlü koltuk modeli, New Exclusive üçlü koltuk modeli, Noble üçlü koltuk modeli, Nora üçlü koltuk modeli, Parma üçlü koltuk modeli, Pearl üçlü koltuk modeli, Samira üçlü koltuk modeli, Siento üçlü koltuk modeli, Victoria Chester üçlü koltuk modeli. Bu koltuk modelleri içerisinde yer alan Berlin üçlü koltuk modeli çiçek desenli ve kahverengi detaylı bir modeldir. Modelin ayaklarında ceviz rengi kullanılmıştır. Bolton üçlü koltuk modeli beyaz ve ekru arasında olan bir modeldir. Koltuğun aynı renkte yastıkları ve kapitone detayları bulunmaktadır. Carlino üçlü koltuk modeli kahverenginin koyu tonu ile tasarlanmış olan bir modeldir. Herhangi bir detayı bulunmamaktadır.

Chesterfield üçlü koltuk modeli kapitone detayı fazla olan ve kahverengi renkli bir modeldir. Koltuğun ayakları yüksektir. Dolce Vita üçlü koltuk modeli koyu kahverengi renkli, ahşap ve kapitone detaylı bir modeldir. Enzio üçlü koltuk modeli sırt kısmı hafif oval olan, kol kısımlarında metal detayı bulunan sade bir modeldir. Idea üçlü koltuk modeli vizon renkli ve koyu kahverengi yastıkları olan bir modeldir. Lima üçlü koltuk modeli mavi tonlarda bir koltuktur. Koltuğun ayak detayı yüksektir ve ilk dikkat çeken detaylardan birisidir. Malene üçlü koltuk modeli açık kahverengi ile vizon rengi arasında olan bir modeldir. Modelin aynı renkte yastıkları vardır ve sırt kısmında büzgü detayı bulunmaktadır. Modena üçlü koltuk modeli kanepe formunda olan bir koltuktur. Vizon rengindedir. New Exclusive üçlü koltuk modeli kahverengi renge sahip olan ve oldukça spor görünen sade bir modeldir. Noble üçlü koltuk modeli Somon renginde olan canlı bir modeldir. Hem spor hem şık dekorasyonlar için uygundur. Nora üçlü koltuk modeli beyaz ile krem rengi arasında olan ahşap detaylı bir modeldir. Ahşap detayı ayak kısmından kol kısmına kadar uzanmaktadır. Parma üçlü koltuk modeli genişliği fazla olan spor bir modeldir. Rengi ise açık kahverengidir. Pearl üçlü koltuk modeli yastıkları fuşya geri kalanı ise mor renkli olan canlı bir modeldir. Samira üçlü koltuk modeli açık vizon renkli spor bir modeldir. Koltuğun dikkat çeken ilk detayı ayak kısmıdır. Siento üçlü koltuk modeli vintage görünümlü mavi renkli bir modeldir. Victoria Chester üçlü koltuk modeli ise bordo renkli ve kapitone detaylıdır. Siz de Doğtaş salon üçlü koltuk modelleri ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap