1. Ana Sayfa
  2. Ünlü Markalar
  3. 2017 Doğtaş Salon Takımlarını Sizler İçin İnceledik

2017 Doğtaş Salon Takımlarını Sizler İçin İnceledik

Doğtaş Victoria Chester Salon Takımı Modelleri

Estetik ve Kaliteli; Salon takımları salonun estetik bir görünüme kavuşmasını ve göze hoş görünmesini sağlayan önemli faktörlerdendir. Dekorasyon yaparken de salon takımlarının rengine, sığabileceği alana dikkat edilerek çeşitli değişiklikler yapılmaktadır. Birçok mobilya ve tasarım markasının kendisine ait salon takımları bulunmaktadır. Doğtaş da bu markalardan birisidir. Doğtaş salon takımları oldukça kaliteli, konforlu ve estetik görünüme sahip olan takımlardır. Bu salon takımları arasında bulunan yirmi dört adet takım vardır. Her takımın kendisine ait özellikleri ve farklı görünümlerinin bulunması Doğtaş’ın mobilya tasarımı yönünden ne kadar seçkin bir firma olduğunu da göstermektedir. Doğtaş salon takımlarının en önemli özelliklerinden birisi yüksekliklerinin fazla olmasıdır. Bu sayede yerle çok fazla bitişik durmayan koltuklar salona daha ferah bir görünüm kazandırmaktadır. Günümüzde birçok salon takımında bu durumdan şikayetçi olunmaktadır fakat Doğtaş’ın salon takımlarında bu problemle karşılaşmak mümkün değildir. Bunun dışında Doğtaş salon takımlarının birbirinden farklı birçok rengi bulunmaktadır. Aynı gibi görünen renklerin bile aralarında ton farkı vardır. Bu sayede takımlar her türlü dekorasyona ve her türlü beğeniye hitap etmektedir. Doğtaş salon takımlarının estetik özellikleri arasında yer alan başka bir özellik ise kapitone detayıdır. Kapitone detayı genellikle nostaljik dekorasyonlardan hoşlanan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Fakat vintage görünüm kazandırdığı da bilinmektedir. Özellikle İngiliz tarzı dekorasyonlardan hoşlanan kişiler Doğtaş salon takımları içerisindeki kapitone detaylı koltukları kullanabilirler. Kapitone detayı genellikle koltukların sırt kısmında ya da sırt kısmında yer alan minderlerde bulunmaktadır. Minderli olan kapitone detaylı takımlar daha elegan bir görünüm sağlarken direkt olarak sırt kısmında yer alan kapitone detayları daha nostaljik bir görünüm kazandırmaktadır.

Kolay Temizlenebilir Salon Takımları
Doğtaş salon takımları kolay temizlenebilir takımlardır. Özellikle salon gibi çok fazla kullanılan bir alanda yer alan mobilyaların kirlenme ve yıpranma riski daha fazladır. Bunun için koltuklar rahat temizlenebilir kumaşlardan yapılmıştır. Salon takımları genellikle bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Sadece bir takımda puf ve dörtlü koltuk da bulunmaktadır. Bu takım da daha geniş salonu olan kişiler için uygundur. Üçlü koltuk, ikili koltuk ve tekli koltukların derinlikleri ve yükseklikleri genellikle aynı olmaktadır. Koltuklar arasındaki en belirgin fark genişlikte görülmektedir. Ayrıca salon takımlarının birçoğunda yatak ve sandık detayı bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir misafir geldiğinde üçlü koltuk açılarak yatak haline getirilebilmektedir. Koltukların sandık olarak kullanılabilir olması da ayrı bir depolama alanı oluşturmaktadır. İkili koltukların kanepe tarzında olanlarında da bu özellik bulunmaktadır. Fakat bunlar salon takımlarından çok oturma grubu olarak geçmektedir. Doğtaş oturma grupları da en az salon takımları kadar çok rağbet gören mobilya takımlarındandır.

Doğtaş salon takımları arasında yer alan başlıca takımlar şunlardır: Berlin salon takımı, Bolton salon takımı, Carlino salon takımı, Chesterfield salon takımı, Cosy salon takımı, Dolce Vita salon takımı, Doro salon takımı, Fantastic salon takımı, İdea salon takımı, Lima salon takımı, Mabella salon takımı, Malene salon takımı, Modena salon takımı, New Exclusıve salon takımı, Noble salon takımı, Nora salon takımı, Parma salon takımı, Pearl salon takımı, Regina salon takımı, Riena salon takımı, Samira salon takımı, Sempre salon takımı, Siento salon takımı ve Victoria Chester salon takımı. Bu salon takımları arasından istenilen renk ve model tercih edilebilir. Fiyatlar arasındaki farkları görebilmek ve modeller hakkında detaylı bilgi edinebilmek için Doğtaş’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Galerimizde bulunan resimleri tam boyutta görüntülemek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz. Resim galerimizde fiyat bilgileri ve satın alma linkleri bulunmaktadır.

Doğtaş salon takımlarını sizler için tek tek inceledik. İlk resme tıklayarak gezmeye başlayabilirsiniz.

Doğtaş Salon Takımları Fiyatları ve Satın Alma Linkleri
Güncel fiyat bilgilerini http://dogtas.com.tr/salon-takimlari adresinden görebilirsiniz. Fiyatlar devamlı değiştiği için en doğru olanı Doğtaş resmi sayfası üzerinden görüntülemeniz olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap