1. Ana Sayfa
  2. Doğtaş
  3. 2017 Doğtaş Salon İkili Koltuk Modelleri İle Kaliteyi Yaşayın

2017 Doğtaş Salon İkili Koltuk Modelleri İle Kaliteyi Yaşayın

Salonlar İçin Doğtaş Noble İkili Koltuk

Doğtaş salon ikili koltuk modelleri salonunda farklı modeller görmek isteyen ve kaliteli bir koltuğa sahip olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. İkili koltuk modellerinin en büyük avantajı üçlü koltuk kadar yer kaplamaması ve tekli koltuk kadar da dar olmamasıdır. Bu sayede özellikle orta büyüklükte bir salon için idealdir. İkili koltuk modellerinin bazılarında yatak ve sandık özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikler ev sahibine misafir ağırlama konusunda ve depolama alanı oluşturma konusunda yardımcı olmaktadır. Birçok markada yer alan ikili koltuk modelleri takım içerisinden ayrı bir şekilde tercih edilebilmektedir. Böylece farklı koltuklar ile dekorasyon oluşturmak da mümkün olabilmektedir. Doğtaş salon ikili koltuk modelleri şu şekilde sıralanabilir: Berlin ikili koltuk modeli, Bolton ikili koltuk modeli, Carlino ikili koltuk modeli, Chesterfield ikili koltuk modeli, Crema ikili koltuk modeli, Dolce Vita ikili koltuk modeli, Enzio ikili koltuk modeli, Idea ikili koltuk modeli, Lima ikili koltuk modeli, Mabella ikili koltuk modeli, Malene ikili koltuk modeli, Massa ikili koltuk modeli, Merida ikili koltuk modeli, Modena ikili koltuk modeli, New Exclusive ikili koltuk modeli, Noble ikili koltuk modeli, Nora ikili koltuk modeli, Parma ikili koltuk modeli, Pearl ikili koltuk modeli, Samira ikili koltuk modeli, Siento ikili koltuk modeli, Victoria Chester ikili koltuk modeli. Bu modeller birbirlerinden farklı renklere, desenlere ve detaylara sahiptir.

Not: Modelleri detaylı incelemek ve fiyatlarını görmek için alt kısımda galeride bulunan ilk resme tıklayabilirsiniz.

Doğtaş Salon İkili Koltuk Modelleri detaylı inceleme

Muhteşem İkili Koltuk Modelleri; Berlin ikili koltuk modeli kahverengi renge sahip olan ve aynı renkte yastıkları bulunan, ayaklarında ceviz rengi detayı yer alan bir modeldir. Modelin indirimli fiyatı 1.230 TL’dir. Bolton ikili koltuk modeli beyaz ile ekru renkleri arasında, minimal çizgilere sahip şık bir modeldir. Modelde kapitone detayları bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 2.885 TL’dir. Carlino ikili koltuk modeli birbirinden bağımsız minderlere sahiptir. Açık kahverengi renge sahiptir. Ayakları yüksektir. İndirimli fiyatı 1.995 TL’dir. Chesterfield ikili koltuk modeli vintage tarzında olan kapitone detaylı bir modeldir. İndirimli fiyatı 2.960 TL’dir. Crema ikili koltuk modeli açık kahverengi renkli, kol kısmının dışında kapitone ve büzgü detayları bulunan bir modeldir. İndirimli fiyatı 1.966 TL’dir. Dolce Vita ikili koltuk modeli koyu kahverengi renkli ve fazla kapitone detayı bulunan bir modeldir. İndirimli fiyatı 3.555 TL’dir. Enzio ikili koltuk modeli sırt kısmında hafif ovallik bulunan vizon renkli bir modeldir. İndirimli fiyatı 2.630 TL’dir. Idea ikili koltuk modeli kahverengi renkli ahşap detaylı sade bir modeldir. İndirimli fiyatı 2.140 TL’dir. Lima ikili koltuk modeli mavi renkli sade bir modeldir. Ayak detayları yüksektir. İndirimli fiyatı 1.625 TL’dir. Mabella ikili koltuk modeli beyaz ve sade bir modeldir. Sadece sırt kısmının ortasında bir adet kapitone detayı bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 1.495 TL’dir.

Güncel Fiyatlar İçin Resim Galerimizi İnceleyin; Malene ikili koltuk modeli açık kahverengi renklidir ve otantik desenli yastıkları bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 1.460 TL’dir. Massa ikili koltuk modeli kanepe formunda koyu kahverengi bir modeldir. Yastıklarında siyah şeritler bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 2.200 TL’dir. Merida ikili koltuk modeli ekru ile krem arasında bir renge sahiptir. Herhangi bir detayı bulunmamaktadır. İndirimli fiyatı 2.895 TL’dir. Modena ikili koltuk modeli kanepe formunda sade bir modeldir. Açık kahverengi ile vizon arasında bir renge sahiptir. İndirimli fiyatı 1.590 TL’dir. New Exclusıve ikili koltuk modeli hem spor hem şık dekorasyonlar için uygundur. Herhangi bir detayı bulunmamaktadır. Açık kahverengi rengindedir. İndirimli fiyatı 2.340 TL’dir. Noble ikili koltuk modeli koyu kahverengi renkli sade bir modeldir. İndirimli fiyatı 2.360 TL’dir. Nora ikili koltuk modeli ahşap detaylı beyaz bir modeldir. İndirimli fyatı 3.790 TL’dir. Parma ikili koltuk modeli vizon renginde ve oval dışa dönük kol kısımlarından oluşmakta olan bir modeldir. İndirimli fiyatı 1.420 TL’dir. Pearl ikili koltuk modeli mor renkli spor bir modeldir. İndirimli fiyatı 1.390 TL’dir. Samira ikili koltuk modeli geniş minderli spor bir modeldir. İndirimli fiyatı 1.995 TL’dir. Siento ikili koltuk modeli kahverengi desenli şık bir modeldir. İndirimli fiyatı 1.485 TL’dir. Victoria Chester ikili koltuk modeli bordo renkli ve kapitone detaylı bir modeldir. İndirimli fiyatı 2.035 TL’dir. Siz de Doğtaş salon ikili koltuk modelleri ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap