İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Doğtaş
  3. 2017 Doğtaş Salon Berjer Koltuk Modelleri İle Klasik Tarzı Yakalayın

2017 Doğtaş Salon Berjer Koltuk Modelleri İle Klasik Tarzı Yakalayın

Doğtaş Cappy Berjer Koltuk Modelleri

Salonlarda yer alan mobilyalar birleşerek dekorasyonun tamamını oluşturmaktadır. Özellikle birbirini tamamlayan şekillerde seçilen mobilyalar salonda oldukça uyumlu bir dekorasyon oluşmasını sağlamaktadır. Takım olarak satılan koltuklar kişilerin tercihine göre parça olarak da tercih edilebilmektedir. Farklı parçaları birleştirerek daha değişik bir görünüm elde etmeyi amaçlayan kişiler tek parça mobilya satın almaktadır. Bu konuda en fazla tercih edilen mobilya çeşitlerinden birisi de berjer koltuklardır. Berjer koltuklar çok fazla yer kaplamayan ve küçük olmasına rağmen salonun havasını değiştiren parçalardır. Birçok marka berjer koltuk satışı yapmaktadır. Doğtaş’ta da farklı özelliklerde, renklerde ve desenlerde berjer koltuklar bulunmaktadır. Doğtaş salon berjer koltuk modelleri ; Bolton berjer koltuk modeli, Cappy berjer koltuk modeli, Chesterfield berjer koltuk modeli, Cosy berjer koltuk modeli, Dolce Vıta berjer koltuk modeli, Doro berjer koltuk modeli, Idea berjer koltuk modeli, Innovia berjer koltuk modeli, Leeds berjer koltuk modeli, Lucca berjer koltuk modeli, Mabella berjer koltuk modeli, Nora berjer koltuk modeli, Oscar berjer koltuk modeli, Parma berjer koltuk modeli, Perfetto berjer koltuk modeli, Perfetto mekanizmalı berjer koltuk modeli, Riena berjer koltuk modeli, Sono berjer koltuk modeli, United berjer koltuk modeli, Victoria Chester berjer koltuk modeli olarak sıralanabilir. Kişiler zevklerine ve beğenilerine göre bu berjer koltuk modelleri arasından seçim yaparak salon dekorasyonlarını gerçekleştirebilirler.

Bolton berjer koltuk modeli beyaz renkli ve kapitone detaylı bir modeldir. Ayakları ise katlı ve bombeli bir görünüme sahiptir. İndirimli fiyatı 1.409 TL’dir. Cappy berjer koltuk modeli ahşap ayakları bulunan ve ayak yüksekliği oldukça ideal olan bir modeldir. Rengi beyaz ile ekru arasındadır. İndirimli fiyatı 790 TL’dir. Chesterfield berjer koltuk modeli ekru ile beyaz renkleri arasında bir renge sahiptir. Koltuğun ayak kısmının üzerinde kapitone detayı yer almaktadır. İndirimli fiyatı 1.470 TL’dir. Cosy berjer koltuk modeli somon ile kahverengi renkleri arasında bir renge sahiptir. Koltuğun ahşap ayakları bulunmaktadır. Herhangi bir detayı yoktur, sade görünümlüdür. İndirimli fiyatı 860 TL’dir. Dolce Vita berjer koltuk modeli koyu kahverengidir. Koltuğun sırt kısmında kapitone detayları bulunmaktadır. Ayakları açık ceviz renklidir. İndirimli fiyatı 1.970 TL’dir. Doro berjer koltuk modeli açık kahverengi renklidir. Herhangi bir detayı bulunmamaktadır. İndirimli fiyatı 945 TL’dir. Idea berjer koltuk modeli koyu kahverengi renklidir. Puf görünümünde olan koltuğun üzerinde gri çiçek detayları vardır. İndirimli fiyatı 1.525 TL’dir. Innovia berjer koltuk modeli koyu kahverengi renklidir. Üzerinde gri yaprak ve çiçek detayları vardır. İndirimli fiyatı 915 TL’dir.

Not: Fiyat bilgileri ve detaylı inceleme için ilk resme tıklayınız.

Doğtaş Salon Berjer Koltuk Modellerini detaylı inceledik

Leeds berjer koltuk modeli Innovia berjer koltuk modelinin sandalye görünümlü halidir. İndirimli fiyatı 875 TL’dir. Lucca berjer koltuk modeli gri ile vizon arasında bir renktir. Sade görünümlüdür. İndirimli fiyatı 920 TL’dir. Mabella berjer koltuk modeli kahverengi ve vizon çiçek detaylarıyla süslenmiştir. İndirimli fiyatı 1.045 TL’dir. Nora berjer koltuk modeli beyaz ve ekru renkleri arasında bir renge sahiptir. Ahşap detayları fazladır. İndirimli fiyatı 1.835 TL’dir. Oscar berjer koltuk modeli kahverengi renklidir. Alt kısmında açılan bir bölme bulunmaktadır. Baba koltuğu olarak da geçer. İndirimli fiyatı 1.545 TL’dir. Parma berjer koltuk modeli klasik kahverengi bir modeldir. Üzerinde detay bulunmamaktadır. İndirimli fiyatı 945 TL’dir. Perfetto berjer koltuk modelinin ise iki versiyonu bulunmaktadır. İlki klasik berjer modelidir. Bu model alt kısmında açılan bir bölme bulunmayan koltuktur. İkincisi ise baba koltuğu şeklinde olan mekanizmalı koltuk modelidir. İlk modelin indirimli hali 950 TL iken ikinci modelin indirimli hali 1.285 TL’dir. Reına berjer koltuk modeli zeytin yeşili rengindedir. Koltuğun iç kol kısımlarında kapitone detayı bulunmaktadır. Ayakları koyu ceviz rengindedir. Kolları oval ve dışa doğrudur. İndirimli fiyatı 1.095 TL’dir. Sono berjer koltuk modeli eski desenlerden oluşan bir modeldir. Ahşap ayak detayları bulunmaktadır. İndirimli fiyatı 1.145 TL’dir. United berjer koltuk modeli turuncu ve kahverengi otantik desenlerden oluşmaktadır. Ahşap ayak detayları kol kısmına kadar uzanmaktadır. İndirimli fiyatı 1.490 TL’dir. Victoria Chester berjer koltuk modeli bordo renklidir ve kapitone detaylardan oluşmaktadır. İndirimli fiyatı 1.170 TL’dir. Siz de Doğtaş salon berjer koltuk modelleri ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Fiyatlar Hakkında Bilgilendirme; Sizlere yukarıda verdiğimiz fiyatlar Mayıs 2017 için geçerlidir. Bu fiyatlarda yükselmeler ve düşmeler olabilir. Eğer doğru fiyat istiyorsanız, güncel fiyatları Doğtaş resmi sitesi üzerinden görebilirsiniz. http://www.dogtas.com/salon-berjerler linkine tıklayın ve açılan sayfada güncel fiyatlara göz atın.

Yorum Yap

Yorum Yap