Dekorasyon Rehberiniz
Resim Galerisi için Tıklayınız.

Asma tavanlar son dönemin en gözde dekorasyon detayları arasında. Bu detaylar şık görünümün yanında deprem için de güçlendirici oluyor. Asma tavanların en çok kullanıldığı yerlerse; yatak odası dekorasyonu, ofis dekorasyonu, işyeri dekorasyonu, salon dekorasyonu. Özellikle salona uyguladığınız dekorasyon çok önemlidir. Çünkü salon evinizin ana mekânıdır.

Asma tavanlar salonunuzun dekorasyonuna yeni bir bakış getirir, daha modern ve canlı gösterir. Asma tavanlar düşünülenin aksine odanızı basık göstermez ve küçük odalara uygulanabilir. Küçük odalarda özellikle ayna kullanılarak odanızın daha büyük ve geniş görünmesi sağlanır. Son dönemlerde asma tavanlarda LED ışıklar kullanılmaya başlandı. LED ışıklandırmalar çok farklı şekillerde ve renklerde kullanılabiliyor ve odanızı daha ferah gösteriyor.

Salon için çeşitli asma tavan dekorasyonları mevcut. Bunlar arasında son zamanlarda sık tercih edilen 3d ünite uygulamaları da mevcut. Seçim yaparken odanızın dekorasyonuna uymasına dikkat edin. Uygun seçimlerle odanız yeni görünümüne kavuşurken daha şık ve estetik bir görünüme sahip olacaktır.

Bunların yanında sıra dışı dekorasyonlar da bulunmaktadır. Kendinize hitap eden modeli seçtiğiniz zaman salonunuz tamamen farklı bir görünüme ulaşacaktır. Çok fazla çeşit bulunduğundan istediğiniz modeli bulmak kolaylaşacaktır. Asma tavanlarınızla salonunuza yenilik getirin, çağa uyum sağlayın.

İşte size birkaç asma tavan örneği


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ