Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Abajurlar dekorasyon amacı ile kullanılan eşyalardır. Evinizin birçok alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle yatak odası, salon ve oturma odanız abajur yerleştirmek için en uygun olan alanlardır. Fakat abajur seçiminde de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan en önemlisi abajurların kaliteli olmasıdır. Koçtaş size bu kaliteyi uygun fiyatlarla sunmakta ve birçok abajur modeli üretmektedir. Bu yazımızda Koçtaş abajur modellerini inceleyeceğiz.

Gazete Abajur Modeli

Ev dekorasyonunda değişik ve farklı tarzlardan hoşlanan kişiler Koçtaş’ın gazete abajur modelini tercih edebilirler. Gazete abajur modeli üzerinde gazete deseni bulunan bir modeldir. Alt kısmı ise beyaz renktedir. Gazete abajur modelinin fiyatı ise 39,99 TL’dir.

Prenses Abajur Modeli

Prenses abajur modeli Koçtaş’ın kız çocukları için üretmiş olduğu çok sevimli ve hoş bir abajur modelidir. Bu abajur modelinde abajurun desenli kısmında iki adet animasyon film kahramanı olan prenses yer almaktadır. Abajurun ayak kısmının rengi ve üst kısmının rengi de pembedir. Fiyatı ise 79,99 TL’dir.

İstanbul Abajur Modeli

İstanbul abajur modelinde abajur deseni Kız Kulesi resmi ve İstanbul yazıları ile donatılmıştır. Son zamanlarda evlerde çok sık tercih edilen İstanbul deseninin abajura yansıması da oldukça hoş bir görünüm sağlamıştır. Bu abajur modelinin fiyatı ise 54.99 TL’dir.

Bu güzel Abajur Modellerinden birkaç örnek verelim sizlere

Bu abajur modelleri haricinde başka modellere de bakmak için Koçtaş’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ