Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

KOÇTAŞ AVİZE MODELLERİ

Avizeler aydınlanma için oldukça önemli eşyalardır. Sade bir lambanın etrafını estetik bir hale getirmekte olan avizeler ev dekorasyonunda öncü bir marka olan Koçtaş tarafından da üretilmektedir. Bu yazımızda Koçtaş avize modellerini inceleyeceğiz.

Lucea Razel Avize Modeli

Lucea Razel avize modeli üçlü olan bir avize modelidir. Bu avize modelinde beyaz ve gold detaylar kullanılmıştır. Fiyatı ise 219,90 TL’dir. Beyaz dekorasyonu kolay yapılabilen bir renk olduğu için rahatlıkla tercih edilebilir.

Creative Antik Avize Modeli

Creative antik avize modeli ikili olan bir modeldir. Bu modelde tavandan aşağı sarkan bir zincir detayı, zincirin bağlı bulunduğu metal ve oval bir mumluk detayı ve bu mumluk şeklinde olan aksesuarın bağlı olduğu iki adet lambalık bulunmaktadır. Bu avizede gri, ekru ve gümüş görünümlü detaylar kullanılmıştır. Fiyatı ise 249,90 TL’dir.

Rio Ledli Avize Modeli

Rio ledli avize modeli üçlü olan bir modeldir. Bu modeldeki avizede uzaktan kumanda kullanılmaktadır. Avizenin içerisindeki lambaların yanıp sönmesi için bu kumanda kullanılır. Rio ledli avize modelinde gümüş ve ekru detaylar bulunmaktadır. Fiyatı ise 369,90 TL’dir.

Taç Fanuslu Ahşap Avize Modeli

Taç fanuslu ahşap avize modelinde üç adet fanus detayı bulunmaktadır. Bu fanuslar şeffaf renktedir ve içerisinde lambalar bulunmaktadır. Taç fanuslu ahşap avize modeli adından da anlaşılabileceği gibi ahşap detaylarla donatılmıştır. Fiyatı ise 479,90 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ