Dekorasyon Rehberiniz
Resim Galerisi için Tıklayınız.

Banyolarda küvet modelleri seçilirken nelere dikkat edilmelidir? En önemli unsur banyonun büyüklüğüdür. Banyonun büyüklüğüne göre dekorasyon yapmanız gerekir. Banyonun en dekoratif öğesi küvettir. Bu yüzden küvet seçimi önemlidir.

Küvet seçimini nasıl yapmalıyız?
Küvet seçimini banyonun büyüklüğüne göre yapılmalı. Mesela dar bir banyo alanına sahipseniz 140 x 70 küvetiniz için ideal ölçüdür. Banyonuzun nemine ve yerin kayganlığı küvet seçimi açısından önem arz etmektedir. Bunun yanında evinizde yaşlı ve çocuk olup olmamasına göre seçiminizi yapmalısınız. Mesela çocuk varsa küvetiniz kaygan olmamalıdır. Küvetin yapıldığı malzemeye dikkat edilmelidir. Küvetler; akrilik, porselen, mermer, fiberglas ve ahşap olabilmekte. Bunu yanında banyonun yüksekliğine dikkat edilmeli. Banyonuz yeterince yüksek değilse kalın tabanlı küvet seçmemeniz önerilir. Uzun ömürlü küvetler seçmeye dikkat edin.

Teknik detayların yanı sıra küvet dekorasyonları göze çarpmaktadır. Modelleri incelediğimizde küvetleri duvara bitişik olabildiği gibi bazen duvardan bağımsız olduğunu görüyoruz. Bunun yanında çok farklı, özgün küvet modelleri de görmekteyiz. Küvetlerin yapıldığı malzemeler de dekorasyon açısından önemli. son yıllarda estetik ve doğal görünümü nedeniyle ahşap küvetler oldukça fazla kullanılmaktadır. Küvetlerinizle banyonuza farklı bir hava katın.

Küvet Modelleri Galerisi

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ